Mobilny Mechanik Maszyn Budowlanych

  • Warszawa, Mory (pow. warszawski zachodni), mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 28.06.2018
  • Ważna jeszcze 8 dni (do 28.07.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Atut Rental Sp. z o.o.

    ATUT RENTAL Sp. z o.o. od ponad 28 lat z sukcesem obsługuje klientów w zakresie wynajmu,
    sprzedaży i serwisu sprzętu budowlanego. Będąc liderem na polskim rynku budujemy swoją markę dbając zarówno o swoich klientów jak i pracowników.

    Dołącz do naszego zespołu jako:

    Miejsce pracy: Warszawa, Mory (pow. warszawski zachodni)
    Opis stanowiska:
    • wsparcie warsztatów Wypożyczalni w wykonywaniu przeglądów i naprawie sprzętu,
    • wykonywanie kontroli poprawności pracy warsztatów Wypożyczalni we wszystkich oddziałach firmy,
    • prowadzenie szkoleń technicznych dla pracowników warsztatów Wypożyczalni (na terenie całej Polski).
    Wymagania:
    • co najmniej 2-letni staż na stanowisku mechanik maszyn budowlanych lub mechanik samochodowy,
    • gotowość do częstych wyjazdów służbowych na terenie Polski,
    • umiejętności komunikacyjne na wysokim poziomie,
    • prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:
    • interesujące warunki pracy,
    • atrakcyjny system premiowania,
    • niezbędne narzędzia: samochód, telefon, laptop,
    • pakiet socjalny – opiekę medyczną, program MultiSport, dofinansowania z funduszu socjalnego,
    • bardzo dobrą atmosferę pracy.

    Pracownicy są naszą największą wartością!
    Dowiedz się o nas więcej na www.atutrental.com.pl
    Jeśli jesteś zainteresowany pracą z nami, prześlij swoje CV klikając w przycisk aplikowania.

    ATUT RENTAL Twoim Atutem!

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez ATUT RENTAL Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.”