Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mobilny Mechanik Serwisu Maszyn Budowlanych

Grausch

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie przeglądów gwarancyjnych i pogwarancyjnych maszyn u klienta na przydzielonym terenie

  • diagnozowanie oraz naprawa usterek z zakresu mechaniki, hydrauliki i elektroniki,

  • wsparcie klientów firmy na zasadach serwisu wyjazdowego

  • przekazywanie i szkolenie operatorów w zakresie prawidłowej obsługi maszyn,

Nasze wymagania

  • miejsce zamieszkania na przydzielonym terenie

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w branży maszyn budowlanych, samochodów ciężarowych lub maszyn rolniczych (znajomość mechaniki, hydrauliki i elektroniki maszyn),

  • wykształcenie techniczne w zawodzie mechanik, elektromechanik lub mechatronik

  • gotowość do podróży służbowych na przydzielonym terenie w promieniu do 150 km od miejsca zamieszkania

  • sprawna obsługa aplikacji komputerowych oraz łatwość nauki nowych,

  • podstawowa znajomość języka angielskiego pozwalająca na pracę z dokumentacją techniczną,

  • dbałość o wysoką jakość wykonywanej pracy

  • prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • narzędzia pracy: samochód VW Crafter, laptop diagnostyczny, telefon komórkowy

  • zatrudnienie na umowę o pracę,

  • kontakt z najnowszymi rozwiązaniami technicznymi światowych liderów branży maszyn

  • szkolenia w centrali firmy oraz w trybie nauki zdalnej

  • ciekawą i samodzielną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • motywacyjny system wynagradzania (stała pensja + premia)

  • wszystkie nadgodziny płatne zgodnie z kodeksem pracy

  • pakiet socjalny (Multisport, ubezpieczenie medyczne)

  • wolne w weekendy – pracujemy od poniedziałku do piątku

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

  • jeden krótszy dzień pracy

Grausch

Firma GRAUSCH i GRAUSCH Maszyny Budowlane Sp. z o.o. wyłączny dystrybutor na Polskę maszyn Doosan oraz Sandvik

Przewiń do profilu firmy