Logo Pracuj.pl

Mobilny Mechanik Serwisu Maszyn Budowlanych

Komatsu Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Kielce
    Kielce, świętokrzyskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Praca w serwisie mobilnym i wykonywanie przeglądów i napraw sprzętu budowlanego Komatsu i Sennebogen u klienta.
  • Budowanie i podtrzymywanie relacji z klientami w regionie.
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku marki Komatsu i Sennebogen na rynku.

Nasze wymagania

  • Posiadasz doświadczenie w pracy w serwisie maszyn w branży budowlanej lub pokrewnej,
  • Posiadasz wykształcenia min. średnie (preferowane kierunki techniczne),
  • Dobrze znasz układy mechaniczne, budowę maszyn i urządzeń przemysłowych,
  • Posiadasz umiejętność czytania schematów technicznych (elektrycznych i hydraulicznych)
  • Jesteś mobilny i gotów do podróży w obrębie województwa,
  • Posiadasz prawo jazdy kat B.

To oferujemy

  • system premiowy powiązany z Twoimi zadaniami
  • niezbędne narzędzia pracy: komputer, telefon, samochód serwisowy,
  • szkolenia rozwijające wiedzę techniczną i posiadane kompetencje,
  • pracę w stabilnej i rozwijającej się międzynarodowej firmie,

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • opieka stomatologiczna
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • paczki świąteczne

Komatsu Poland Sp. z o.o.

Komatsu Poland Sp. z o.o. to międzynarodowa firma działająca w branży maszyn wykorzystywanych w budownictwie, górnictwie odkrywkowym i przemyśle. Jesteśmy dystrybutorem czołowych marek maszyn budowlanych Komatsu, Terex Finlay i Sennebogen

Aktualne oferty pracodawcy
FM-K

Mobilny Mechanik Serwisu Maszyn Budowlanych, Kielce