Mobilny Pracownik Serwisu Pojazdów - Elektromechanik

  • wielkopolskie
  • Specjalista
  • 22.11.2018
  • Ważna jeszcze 3 dni (do 22.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    c-trace Sp. z o.o.

    c-trace jest nowoczesnym przedsiębiorstwem, które specjalizuje się w projektowaniu i produkcji innowacyjnych systemów logistycznych, przeznaczonych dla rynku gospodarki odpadami.

    Dla firm zajmujących się wywozem odpadów komunalnych oferujemy systemy identyfikacji i ważenia pojemników. Nasze systemy wspierają zarządzanie gospodarką odpadami i pozwalają na rozliczenie opłat, w zależności od ilości produkowanych odpadów. Specjalnie dla naszych klientów projektujemy indywidualne rozwiązania systemowe.

    Do naszego zespołu serwisantów poszukujemy kandydata na stanowisko:

    OPIS STANOWISKA:

    • Instalacja i konfiguracja elektronicznych systemów logistycznych (RFID, systemy ważenia, systemy telematyczne) w pojazdach komunalnych
    • Naprawa i konserwacja ww. systemów bezpośrednio u klienta oraz sporadycznie w naszym zakładzie w Bielefeld w Niemczech
    • Miejsce pracy to głównie Warszawa i okolice Warszawy
    • Telefoniczna obsługa zgłoszeń serwisowych

    WYMAGANIA:

    • Min. 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
    • Gotowość do podróży związanych z pracą w terenie
    • Wykształcenie średnie o profilu elektronicznym, elektrycznym lub podobnym (elektromechanik, instalator systemów elektronicznych w pojazdach)
    • Doświadczenie w branży pojazdów ciężarowych
    • Dobra znajomość w zakresie elektryki i elektroniki samochodowej oraz techniki GPS
    • Dobra znajomość obsługi komputera
    • Dobra i samodzielna organizacja na swoim stanowisku pracy
    • Dobra znajomość języka niemieckiego (preferowane) lub angielskiego
    • Prawo jazdy kat. B, mile widziane również kat. C

    OFERUJEMY:

    • Bardzo ciekawą pracę związaną z branżą komunalną, logistyką i informatyką
    • Możliwość pracy w nowoczesnej międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
    • Regularne szkolenia i duże możliwości rozwoju zawodowego
    • Narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon)

    Zainteresowanych prosimy o przesłanie aktualnego życiorysu, oraz listu motywacyjnego z podaniem oczekiwań finansowych klikając w przycisk aplikowania.

    www.c-trace.pl

    ul. Garbary 56, 61-758 Poznań

    W przesłanych dokumentach prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych tj. Dz. U. z 2016 r., poz. 922, ze zm.).”

    W każdym czasie może Pani/Pan cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem [email protected]

    Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest c-trace Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Garbary 56, 61-758 Poznań, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000479150, NIP: 783-170-45-17, REGON: 302551574.

    Pani/Pana dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym są przetwarzane przez c-trace Sp. z o.o. z siedzbą w Poznaniu w celu prowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana dodatkowej zgody także w przyszłych procesach rekrutacyjnych.

    CV kandydatów nierozpatrzone w danym procesie rekrutacji są przechowywane przez okres 12 miesięcy. Po tym okresie są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przechowywane w żadnym innym celu.

    Osoby zainteresowane udziałem w kolejnych i podobnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie w swoim CV klauzuli o treści:

    „Wyrażam zgodę, na przetwarzane przez c-trace Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Garbary 56, moich danych osobowych zawartych w CV na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji.”

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.