Logo Pracuj.pl

Mobilny Przedstawiciel ds. Sprzedaży Ubezpieczeń Grupowych

Nationale-Nederlanden Usługi Finansowe Sp. z o.o.O firmie

  • Kalisz
    Kalisz, wielkopolskie
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie klientów biznesowych z segmentu MSP
  • Sprzedaż ubezpieczeń grupowych oraz opieka nad portfelem
  • Realizacja planu sprzedażowego
  • Budowanie pozytywnego wizerunku Nationale-Nederlanden wśród klientów biznesowych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży ubezpieczeń grupowych
  • Umiejętność budowania i utrzymywania długotrwałych relacji z klientami biznesowymi
  • Doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu klientów biznesowych
  • Gotowość do pracy w terenie oraz prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Stały dochód podstawowy plus jeden z najkorzystniejszych systemów premiowych na rynku (bez limitu)
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych
  • Kartę paliwową, laptop, telefon komórkowy, drukarkę
  • Wsparcie asystenckie Call Center oraz narzędzia prospectingowe
  • Dostępność leadów
  • Program szkoleń dopasowany do potrzeb
  • Atrakcyjną ścieżkę rozwoju
  • Współpracę z marką, cieszącą się ogromnym zaufaniem Klientów
  • Dodatkowo dla najlepszych wyjazdy zagraniczne i inne nagrody

Nationale-Nederlanden Usługi Finansowe Sp. z o.o.

Malowanie trawy na zielono? Nie w naszym przypadku! W Nationale-Nederlanden o pracy mówimy wprost. Liczy się troska, bezpieczeństwo i zaangażowanie. Jak dbamy o to, co ważne? Nie zawsze jest łatwo! Sukces zawodowy nie spada z nieba i mocno na niego pracujemy. Ale powiemy prosto z mostu – jeśli się zaangażujesz, szybko przekonasz się, że warto.

Mobilny Przedstawiciel ds. Sprzedaży Ubezpieczeń Grupowych, Kalisz