Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mobilny Przedstawiciel Handlowy

iPOS SAO firmie

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa agencyjna
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie nowych klientów

  • sprzedaż rozwiązań fiskalno-płatniczych nowej generacji

Nasze wymagania

  • kontakty i doświadczenie we współpracy z klientami biznesowymi

  • obsługa rynku rynku detalicznego/gastronomicznego/usługowego

  • umiejętność pozyskiwania i utrzymywania relacji z klientami

  • nastawienie na realizację celów

  • posiadanie prawa jazdy kat. B

  • zainteresowanie nowymi technologiami

  • prowadzenie lub gotowość do założenia własnej działalności

  • nie musisz mieć wiedzy o rynku fiskalnym czy płatniczym - wszystkiego o naszej branży Cię nauczymy

To oferujemy

  • możliwość zdobywania rynku w branży przechodzącej rewolucję

  • wysokie wynagrodzenie w oparciu o system prowizyjny

  • wynagrodzenie zależne od zaangażowania i uzyskanych wyników

  • stałą współpracę w nowym zespole,

  • swobodę działania

  • szkolenie oraz wsparcie sprzedażowe i produktowe

  • szkolenie branżowe i wsparcie naszego zespołu we wdrożeniu

iPOS SA

Jesteśmy iPOS - twórcą inteligentnych kasoterminali z platformą umożliwiającą zarządzanie sprzedażą. Zrealizowaliśmy projekt mający realny wpływ na zmianę świata fiskalnego, na który czeka 1,5 miliona potencjalnych klientów tylko na rynku polskim.

Jeśli masz kontakty i doświadczenie z klientami B2B, które chciałbyś wykorzystać we współpracy z nowym partnerem - dołącz do #iPOS team.

Przewiń do profilu firmy

Jak pracujemy?

  • przede wszystkim zespołowo! :) Dotyczy to nie tylko sprzedaży, ale całej firmy. Wspieramy się wzajemnie i dzielimy wiedzą, bo wszyscy gramy do jednej bramki

  • zwinnie i projektowo

  • efektywnie - skupiamy się na dowożeniu wyników i realizacji celów

  • Czekamy na Twoje zgłoszenie

  • Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Kolejnym etapem rekrutacji będzie zaproszenie na rozmowę do naszego biura.