Mobilny Przedstawiciel Kancelarii w Dziale Obsługi, Sprzedaży Mobilnej Kancelarii

MIĘDZYNARODOWA KANCELARIA KLONOWSKI I WSPÓLNICY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Augustów, Białystok, Bielsk Podlaski, Grajewo, Hajnówka, Łomża, Mońki, Sejny, Siemiatycze, Sokółka, Suwałki, Wysokie Mazowieckie, Zambrów, Kolno
  • umowa zlecenie, umowa agencyjna
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

CZY JESTEŚ OSOBĄ, KTÓREJ POSZUKUJEMY?

Twój talent to nasz wspólny sukces. W swojej pracy stawiamy przede wszystkim na partnerstwo, niezależność, profesjonalizm i wysoki poziom merytoryczny, dlatego też szukamy ludzi ambitnych, z talentem, osób, które wysoko stawiają sobie poprzeczkę, są nastawieni na ponadprzeciętny rozwój. Dzięki nam w pełni wykorzystasz swój potencjał i złapiesz wiatr w żagle swojej kariery. Myśląc o biznesie zawsze podkreślamy, iż tworzą go ludzie. Szanujemy naszych klientów i siebie nawzajem. Obecnie w celach realizacji zdefiniowanych na lata 2021 - 2025 strategii dynamicznego wzrostu poszukujemy kandydatów do współpracy na stanowisko Agent, Asystent, Przedstawiciel, Specjalista, Doradca Klienta w Dziale Obsługi Mobilnej Kancelarii.

Nasz sukces opiera się na zaangażowaniu pracowników i na znakomitych wynikach wypracowanych dla naszych Klientów. Orientacja na wyniki, koncentracja, szybkość, wartość korporacyjna "Zadowolony Klient" oraz osiąganie celów to fundament naszych wspólnych wartości, którym hołdujemy.

Szukamy osób, którzy potrafią pracować samodzielnie i doskonale wykorzystują w praktyce posiadaną wiedzę. Złóż swoje CV, odbądź rozmowę kwalifikacyjną i zarabiaj, rozwijając swoją karierę pod naszymi skrzydłami.

Jeżeli jesteś:

- komunikatywną, otwartą na ludzi i możliwości osobą;

- kreatywny i samodzielny w swoich działaniach;

- osobą mającą bardzo dobry kontakt z potencjalnymi Klientami;

- zdecydowanym i zdeterminowanym na sukces człowiekiem.

Jeżeli chciałbyś:

- współpracować pod skrzydłami Międzynarodowej Kancelarii bez rygorów i wyłącznie na partnerskich zasadach;

- pracować tak naprawdę wtedy, kiedy Ty chcesz wtedy, kiedy Ty masz na to czas i chęci;

- uzyskiwać wysokie ryczałty oraz wysokie prowizję od zleconych spraw i obsłużonych Klientów;

- reprezentować Międzynarodowa Kancelarię;

- mieć bardzo dobrą, sprawdzoną gamę produktów do zaoferowania Klientowi;

- mieć szacunek w społeczeństwie;

- pomagać ludziom i zarabiać pieniądze;

- zostać Agentem, Przedstawicielem, Specjalistą lub Doradcą Klienta w Dziale Obsługi i Sprzedaży Mobilnej Kancelarii w terenie, w swojej - społeczności, regionie.

Jeżeli na wszystkie pytanie odpowiedziałeś twierdząco to szukamy właśnie Ciebie!

Nasze wymagania

  • mile widziane doświadczenie w pracy w służbach specjalnych (mile widzialni byli, emerytowani funkcjonariusze ABW, CBŚ, CBA, ŻW, Policji, Wojska, służb specjalnych);
  • wykształcenie średnie (mile widziane wyższe ze specjalizacją prawo, ubezpieczenia, finanse, administracja lub student prawa);
  • samodyscyplina;
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej;
  • komunikatywność, dyspozycyjność i wysoka kultura osobista;
  • podstawowa wiedza o ubezpieczeniach i likwidacji szkód osobowych;
  • łatwość nawiązywania relacji i umiejętność ich utrzymania;
  • doświadczenie we współpracy z menedżerami wyższego szczebla;
  • profesjonalizm w podejściu do powierzanych zadań, umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji i pracy w zespole;
  • umiejętność zarządzania czasem i realizacji założonych celów;
  • samodzielność w realizacji powierzonych zadań, jak również chęć stałego poszerzania zdobytej wiedzy;
  • rozwinięte umiejętności analityczne i kreatywność;
  • sumienność, dokładność, rzetelność, lojalność;
  • biegła obsługa programów MS Office;
  • mile widzialne posiadanie własnej działalności gospodarczej bądź chęć jej założenia;
  • prawo jazdy kat. B i własny samochód będą dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • samodzielne stanowisko, dające możliwość rozwoju i zdobywania dalszego doświadczenia;
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez realny wpływ na kreowanie wizji i strategii Kancelarii;
  • pracę przy ciekawych i wymagających projektach;
  • pracę zarówno z Klientem indywidualnym jak również instytucjonalnym i podmiotami prawa handlowego;
  • atrakcyjne wynagrodzenie – adekwatne do posiadanych umiejętności i osiąganego wolumenu sprzedażowego;
  • możliwość realizacji ambicji zawodowych;
  • partnerstwo biznesowe;
  • system motywacyjny uzależniony od efektów współpracy;
  • programy motywacyjne;
  • profesjonalne pakiety szkoleń zarówno przygotowujące go współpracy jak również cyklicznie podnoszące kwalifikacje zawodowe współpracowników;
  • stałą współpracę w oparciu o umowę zlecenie lub agencyjną.

MIĘDZYNARODOWA KANCELARIA KLONOWSKI I WSPÓLNICY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Kancelaria Klonowski świadczy wszechstronne usługi prawne, zarówno w zakresie spraw prowadzonych przed sądami i innymi organami orzekającymi, jak i bieżącej, profesjonalnej obsługi prawnej. W istocie rzeczy, jesteśmy spółką prawniczą nowego typu, opartą na wzór międzynarodowych korporacji prawniczych na formule spółki prawa handlowego. Kancelaria funkcjonuje w postaci spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, pod firmą Międzynarodowa Kancelaria Klonowski i Wspólnicy Sp. z o.o.

Misją Kancelarii jest niesienie wszechstronnej pomocy prawnej oraz biznesowej w rozwiązywaniu problemów, na które napotykają nasi Klienci w życiu prywatnym i zawodowym.

Kancelaria Klonowski specjalizuje się w dochodzeniu praw Klientów na drodze sądowej, gdzie wymagane są umiejętności efektywnego prowadzenia sporów oraz opracowania długofalowej strategii procesowej.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej Kancelarii poszukujemy Mobilnego Asystenta Kancelarii w Dziale Obsługi Mobilnej Kancelarii (mile widzialni byli, emerytowani funkcjonariusze ABW, CBŚ, CBA, ŻW, Policji, Wojska, służb specjalnych) do Działu Sprzedażowego i Obsługi Mobilnej Kancelarii.

Mobilny Przedstawiciel Kancelarii w Dziale Obsługi, Sprzedaży Mobilnej Kancelarii, Augustów