Mobilny Przedstawiciel Kancelarii w Dziale Obsługi, Sprzedaży Mobilnej Kancelarii

Kancelaria Antywindykacyjna TMO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Białystok, Łomża

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Praca zdalna
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat, Część etatu, Dodatkowa/tymczasowa
  • Specjalista

Nowoczesna Kancelaria Prawna oferująca kompleksowe usługi prawne zarówno dla klientów indywidualnych jak również dla przedsiębiorców. Wiodącym obszarem naszych działań jest obsługa prawna spółek, ochrona prawna dłużnika oraz odzyskiwanie odszkodowań i odfrankowienie kredytu CHF.

Prezentacja VIDEO oferty.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ciężką i długą drogę przebył nasz potencjalny klient, aby znaleźć prawne rozwiązanie, dające mu poczucie bezpieczeństwa.

Zawsze wychodzimy z założenia, iż dłużnik nie jest przestępcą – dlatego stajemy w jego obronie. Nasza kancelaria zyskała popularność w mediach dzięki licznym sukcesom w sądach. Najlepszą rekomendacją są zadowoleni klienci.

ZADANIA:

  • prezentowanie oferty na spotkaniu z Klientem,
  • przygotowanie wraz z Klientem dokumentów do sprawy,
  • budowanie oraz utrzymywanie relacji - obsługa Klienta.

WYMAGANIA:

  • zatrudniamy wyłącznie najlepszych handlowców!
  • zatrudniamy wyłącznie ludzi z sukcesami w sprzedaży!
  • wymagane pełne zaangażowanie - minimum 6 godzin dziennie!
  • wymagana komunikatywność na najwyższym poziomie!
  • wykształcenie prawnicze będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY

  • wynagrodzenie za sprzedaż,
  • samochód służbowy*
  • B2B lub umowa zlecenie,
  • skuteczne i sprawdzone techniki sprzedaży,
  • atrakcyjny pakiet produktów prawnych w ofercie.

Możliwość awansu na stanowisko *Partnera Franczyzowego w ciągu 12 miesięcy!

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy