Oferta pracy

Mobilny Rekruter - Szkoleniowiec

FG ENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • warmińsko-mazurskie

  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Wejdź na naszą www i sprawdź z kim współpracujemy ! www.fgenergy.pl

oferujemy:

  • wynagrodzenie zależne od posiadanego doświadczenia i kompetencji
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • samochód służbowy oraz inne niezbędne narzędzia pracy
  • realne a nie deklaratywne możliwości rozwoju

zadania:

  • prowadzenie projektów rekrutacyjnych od A do Z i / lub szkoleniowych na terenie kilku województw
  • przygotowywanie ogłoszeń, weryfikacja napływających aplikacji oraz prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych
  • coaching oraz wdrażanie nowych pracowników
  • praca w dodatkowych projektach z obszaru HR

oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego (preferowane kierunki: psychologia, socjologia, zarządzanie zasobami ludzkimi)
  • co najmniej dwuletniego doświadczenia w prowadzeniu rekrutacji lub szkoleń produktowych / sprzedażowych jako rekruter lub szkoleniowiec
  • zdolności organizacyjnych i umiejętności pracy pod presją czasu
  • bardzo wysokiej dyspozycyjności oraz mobilności związanej z pracą na terenie kilku województw
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy