Ta oferta pracy jest nieaktualna od 58 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Mobilny Rzeczoznawca - Diagnosta

  • Gniezno, Konin, Leszno, Grodzisk Wielkopolski, Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 2017-07-26

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Leasing Polski Sp. z o.o., firma o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku, posiadająca wieloletnie doświadczenie w zakresie leasingu środków transportu, w związku z dalszym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko:

MOBILNY RZECZOZNAWCA(DIAGNOSTA)
Stanu technicznego pojazdów
Miejsce pracy: Gniezno, Grodzisk Wielkopolski, Konin, Leszno, Poznań

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Diagnoza stanu technicznego pojazdów
  • Montaż systemów GPS

OD KANDYDATA OCZEKUJEMY:

  • Doświadczenia zawodowego w branży motoryzacyjnej
  • Pracowitości, dokładności i zaangażowania w wykonywana pracę
  • Elastyczności w działaniu i dobrej organizacji pracy
  • Samodzielności w rozwiązywaniu trudności
  • Gotowości do odbywania podróży służbowych i pracy pod presja czasu

OFERUJEMY:

  • Wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system premiowy uzależniony od realizowanych zadań (umowa o współpracy w oparciu o własną działalność gospodarczą)
  • Pakiet niezbędnych narzędzi do realizacji zadań, w tym samochód służbowy
  • Możliwość korzystania z pakietu świadczeń dodatkowych (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, program rekreacyjno-sportowy)
  • Możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie

Prosimy o nadsyłanie CV (wraz z listem motywacyjnym) zawierającego klauzulę “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97 tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, Poz. 926, ze zm.)"
za pomocą przycisku Aplikuj.

lub na adres:

Leasing Polski Sp. z o.o.
ul. Budowlanych 72
80-298 Gdańsk

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi jedynie na wybrane oferty

bottom

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się