Ta oferta pracy jest nieaktualna od 328 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Mobilny Rzeczoznawca - Diagnosta

  • Gniezno, Konin, Leszno, Grodzisk Wielkopolski, Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 26.07.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Leasing Polski Sp. z o.o., firma o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku, posiadająca wieloletnie doświadczenie w zakresie leasingu środków transportu, w związku z dalszym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko:

    MOBILNY RZECZOZNAWCA(DIAGNOSTA)
    Stanu technicznego pojazdów
    Miejsce pracy: Gniezno, Grodzisk Wielkopolski, Konin, Leszno, Poznań

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • Diagnoza stanu technicznego pojazdów
    • Montaż systemów GPS

    OD KANDYDATA OCZEKUJEMY:

    • Doświadczenia zawodowego w branży motoryzacyjnej
    • Pracowitości, dokładności i zaangażowania w wykonywana pracę
    • Elastyczności w działaniu i dobrej organizacji pracy
    • Samodzielności w rozwiązywaniu trudności
    • Gotowości do odbywania podróży służbowych i pracy pod presja czasu

    OFERUJEMY:

    • Wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system premiowy uzależniony od realizowanych zadań (umowa o współpracy w oparciu o własną działalność gospodarczą)
    • Pakiet niezbędnych narzędzi do realizacji zadań, w tym samochód służbowy
    • Możliwość korzystania z pakietu świadczeń dodatkowych (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, program rekreacyjno-sportowy)
    • Możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie

    Prosimy o nadsyłanie CV (wraz z listem motywacyjnym) zawierającego klauzulę “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97 tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, Poz. 926, ze zm.)"
    za pomocą przycisku Aplikuj.

    lub na adres:

    Leasing Polski Sp. z o.o.
    ul. Budowlanych 72
    80-298 Gdańsk

    Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi jedynie na wybrane oferty

    bottom