Mobilny Rzeczoznawca (Diagnosta) Stanu Technicznego Pojazdów

Leasing Polski Sp. z o.o.O firmie

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Diagnoza stanu technicznego pojazdów

  • Montaż systemów GPS

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowego w branży motoryzacyjnej

  • Pracowitość, dokładność i zaangażowanie w wykonywaną pracę

  • Elastyczność w działaniu i dobra organizacja pracy

  • Samodzielność w rozwiązywaniu trudności

  • Gotowość do odbywania podróży służbowych (praca w terenie) i pracy pod presją czasu

To oferujemy

  • Wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system premiowy uzależniony od realizowanych zadań (umowa o współpracy w oparciu o własną działalność gospodarczą).

  • Pakiet niezbędnych narzędzi do realizacji zadań, w tym samochód służbowy;

  • Możliwość korzystania z pakietu świadczeń dodatkowych (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, program rekreacyjno-sportowy)

  • Możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • inicjatywy dobroczynne

Leasing Polski Sp. z o.o.

Leasing Polski Sp. z o.o., firma o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku, posiadająca wieloletnie doświadczenie w zakresie leasingu środków transportu.

Przewiń do profilu firmy