Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Mobilny Rzeczoznawca(Diagnosta) Stanu technicznego pojazdów importowanych

Leasing Polski Sp. z o.o.

  • pomorskie

    pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Diagnoza stanu technicznego pojazdów

  • Montaż systemów GPS

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe w branży motoryzacyjnej

  • Pracowitość, dokładność i zaangażowanie w wykonywanej pracy

  • Elastyczność w działaniu i dobra organizacja pracy

  • Samodzielność w rozwiązywaniu trudności

  • Gotowość do odbywania podróży służbowych i pracy pod presją czasu

To oferujemy

  • Wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system premiowy uzależniony od realizowanych zadań (umowa o współpracy w oparciu o własną działalność gospodarczą)

  • Pakiet niezbędnych narzędzi do realizacji zadań, w tym samochód służbowy

  • Możliwość korzystania z pakietu świadczeń dodatkowych (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, program rekreacyjno-sportowy)

  • Możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • inicjatywy dobroczynne

Leasing Polski Sp. z o.o., firma o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku, posiadająca wieloletnie doświadczenie w zakresie leasingu środków transportu.

Przewiń do profilu firmy