Logo Pracuj.pl

Mobilny Serwisant Maszyn

BRAMIDAN S.A.O firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • kontrakt B2B
  • część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
    Dolnośląskie, Wielkopolskie
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:
    elastyczny grafik
  • Tryb wypłaty:
    do uzgodnienia

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie instalacji, napraw oraz przeglądów pras do odpadów kartonowych i plastikowych
  • Przeprowadzanie szkoleń z obsługi
  • Realizacja zadań ustalanych przez Koordynatora Serwisu

Nasze wymagania

  • Praktyczna umiejętność naprawy urządzeń mechanicznych (niski poziom skomplikowania maszyn).
  • Podstawowe wyposażenie serwisanta mobilnego.
  • Gotowość do pracy wyjazdowej w przydzielonym terenie (zazwyczaj do 100 km).
  • Umiejętność obsługi podstawowych programów komputerowych.
  • Rzetelność, dokładność i samodzielność w działaniu.

To oferujemy

  • Umowa na wykonywanie usług i szybkie rozliczanie.
  • Wsparcie techniczne oraz szkoleniowe.
  • Przyjazne środowisko pracy.

Jesteśmy duńską firmą z przedstawicielstwem w Krakowie. Od ponad 40 lat projektujemy i produkujemy maszyny do prasowania odpadów kartonowych, plastikowych i innych surowców wtórnych.

Mobilny Serwisant Maszyn, Wrocław