Mobilny Serwisant - praca 8:00 - 16:00 + wolne weekendy

Adecco Poland Sp. z o.o.

  • Koszalin

    Koszalin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:8:00-16:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Rekrutujemy dla

Dla Naszego klienta, jednego z wiodących dostawców rozwiązań wewnętrznych przepływów towarów, jednego z największych na świecie producentów wózków widłowych o napędzie spalinowym i elektrycznym, a także dostawcy wyposażenia magazynowego.

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie napraw, przeglądów technicznych wózków widłowych oraz ich bieżącą konserwację

  • analizę usterek i rozwiązywanie problemów technicznych

  • tworzenie raportów i dokumentacji z wykonywanych czynności

Wymagania pracodawcy

  • wiedzy z zakresu elektroniki, elektrotechniki, mechaniki i hydrauliki siłowej

  • ukończonej szkoły średnią lub zawodowej

  • umiejętności obsługi komputera na poziomie podstawowym

  • dyspozycyjności , odpowiedzialności, komunikatywności i chęci zarówno do pracy indywidualnej, jak i zespołowej

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (znajomość zagadnień z zakresu budowy i obsługi wózków widłowych spalinowych, elektrycznych lub maszyn przemysłowych)

Mile widziane

  • uprawnienia UDT – obsługa i konserwacja wózków widłowych

Pracodawca oferuje

  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 - 16:00

  • umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do Twojego doświadczenia oraz motywacyjny system premiowy

  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy

  • wsparcie działu szkoleń w uzyskaniu uprawnień zawodowych (UDT – obsługa i konserwacja wózków widłowych), jeśli ich nie posiadasz

  • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, tel. komórkowy)

  • opiekę medyczną i ubezpieczenie grupowe NNW

  • program rekomendacji pracowników

  • dofinansowanie do nauki języków

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

Jesteśmy wiodącą na świecie firmą, która zajmuje się dostarczaniem rozwiązań w zakresie HR, oferuje usługi pracowników tymczasowych i stałych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach.

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Przewiń do profilu firmy