Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mobilny serwisant rekuperacji

DOSPEL Sp. z o.o. w restrukturyzacjiO firmie

  • opolskie

    opolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Udzielanie porad techniczno-handlowych w zakresie doboru urządzeń rekuperacji,

  • Serwis urządzeń,

  • Zarządzanie realizacją obsługi technicznej urządzeń i instalacji rekuperacji na obiektach (konserwacja bieżąca, przeglądy, naprawy),

  • Przygotowywanie ofert serwisowych i montażowych dla klientów firmy oraz kierowanie i nadzór nad ich realizacją.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Wiedza z zakresu technologii instalacji rekuperacji i wentylacji,

  • Wykształcenie techniczne (elektryczne),

  • Chęć do pracy,

  • Czynne prawo jazdy kat. B,

  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,

  • Chęć do pracy, wysokie zaangażowanie,

  • Bardzo dobra samoorganizacja.

To oferujemy

  • Niezbędne narzędzia pracy,

  • Szkolenia wdrożeniowe i produktowe,

  • Opiekę medyczną,

  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu.

DOSPEL Sp. z o.o. w restrukturyzacji

DOSPEL Sp. z o.o. to jeden z największych producentów urządzeń i systemów z zakresu wentylacji. Posiadamy ponad 46-letnie doświadczenie oraz wysoko wykwalifikowaną kadrę co gwarantuje najwyższą jakość oferowanych produktów i czyni z firmy DOSPEL solidnego i wiarygodnego partnera.

Przewiń do profilu firmy