Ta oferta pracy jest nieaktualna od 28 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Mobilny serwisant – specjalista ds. uzdatniania wód przemysłowych

  • Gorzów Wielkopolski, Międzyrzecz, Sulęcin, Strzelce Krajeńskie, lubuskie
  • Specjalista
  • 29.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Polsko - Angielska spółka specjalizująca się w profesjonalnym uzdatnianiu wód do celów kotłowych i chłodzących, w związku z rozwojem firmy poszukuje do pracy osoby na stanowisko:

    SERWISANT- Specjalista ds. Uzdatniania Wód Przemysłowych
    Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski, Międzyrzecz, Strzelce Krajeńskie, Sulęcin

    Opis stanowiska:

    • utrzymywanie pozytywnych kontaktów z klientami
    • kontrola technologiczna procesu uzdatniania wody
    • samodzielna realizacja planów serwisowych
    • doradztwo techniczne i szybkie reagowanie na pojawiające się problemy

    Wymagania:

    • wykształcenie minimum średnie (preferowane kierunki techniczne)
    • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
    • zmysł techniczny
    • znajomość języka angielskiego na minimum komunikatywnym poziomie
    • zdolności komunikacyjne
    • konsekwencja w działaniu i dobra organizacja pracy własnej
    • prawo jazdy kategorii B

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w stabilnej firmie
    • niezbędne narzędzia pracy (samochód, komputer, telefon i inne potrzebne do pracy)
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • szkolenia i rozwój zawodowy
    • pracę mobilną
    • zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    lub na adres:
    GLOBAL CONCEPTS 2000 Polska Sp. z o.o.
      ul. Słoneczny Sad 4F
    72-002 Dołuje k/Szczecina