Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mobilny Serwisant Sprzętu Medycznego

Varimed Sp. z o. o.

  • pomorskie

    pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Praca mobilna w terenie

  • Wykonywanie przeglądów technicznych

  • Diagnozowanie usterek

  • Instalacja nowego sprzętu medycznego

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Dyspozycyjność

  • Budowanie pozytywnych relacji z Klientem

  • Zaangażowania i odpowiedzialnego podejścia do wykonywanych zadań

  • Dobrej znajomości obsługi komputera

  • Prawo jazdy kat. B plus praktyka w prowadzeniu samochodu

  • Mile widziane uprawnienia SEP do 1 kV kategorii E lub D

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Konsekwencji i skuteczności działania

  • Preferowane miejsce zamieszkania : Tarnów, Rzeszów lub Gdańsk

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w stabilnej firmie

  • Motywacyjny system wynagrodzeń

  • Narzędzia niezbędne do pracy: samochód, komputer, telefon

  • Szansę na rozwój zawodowy poprzez liczne szkolenia w tym również zagraniczne

  • Możliwość awansu

VARIMED Sp. z o.o. - wiodący dostawca wysokiej klasy sprzętu medycznego, wyłączny dystrybutor globalnych marek medycznych oraz Autoryzowany Serwis sprzętu endoskopowego firmy PENTAX Medical oraz urządzeń USG firmy BK Medical zatrudni:

Mobilnego Serwisanta Sprzętu Medycznego.

Przewiń do profilu firmy