Oferta pracy

Mobilny serwisant urządzeń chłodniczych

Pracuj.pl dla FirmO firmie

  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • Ważna jeszcze 7 dni
    do: 29 kwi 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • obsługa i konserwacja systemów oczyszczania powietrza (dopalacze termiczne i katalityczne, koncentratory związków organicznych)

  • modernizacja / rozbudowa / optymalizacja istniejących instalacji oczyszczania powietrza

  • obsługa i konserwacja palników gazowych / olejowych

  • obsługa i konserwacja ścieżek gazowych

  • obsługa i konserwacja systemów sprężonego powietrza

  • szkolenie personelu Klienta w zakresie funkcjonowania instalacji

  • prowadzenie pomiarów charakterystyk urządzeń w tym pomiarów emisji zanieczyszczeń do atmosfery

  • raportowanie działań prowadzonych u Klientów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne/elektryczne

  • Min. 2 letnie doświadczenie na stanowisku serwisanta (preferowana obsługa urządzeń chłodniczych)

  • Gotowość do wykonywania serwisów u klientów zlokalizowanych w całym kraju

  • Prawo jazdy kat. B

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Mile widziane

  • uprawnienia SEP

  • uprawnienia F-GAZ

  • wiedza w zakresie palników gazowych i olejowych oraz technologii pomiarowej

  • wiedza w zakresie instalacji sprężonego powietrza

  • znajomość rysunku technicznego

  • doświadczenie w branży HVAC

  • doświadczenie w pracy z systemami oczyszczania powietrza

  • znajomość sterowników PLC (Siemens S7)

To oferujemy

  • Umowę o pracę i zatrudnienie w stabilnej polskiej firmie

  • Regularnie rozliczane ewentualne godziny nadliczbowe

  • Dostęp do specjalistycznej wiedzy i możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się branży

  • Ciekawe szkolenia produktowe

  • Atrakcyjne benefity typu dofinansowanie wypoczynku czy karta sportowa

  • Niezbędne narzędzia do pracy (laptop, telefon)

  • Elastyczny czas pracy (zadaniowy)

Pracuj.pl dla Firm

Dla naszego klienta, firmy Otto Engineering, która jest liderem w branży oczyszczania powietrza, systemów klimatyzacji i wentylacji przemysłowej, instalacji grzewczych, chłodniczych oraz specjalistycznych na potrzeby przemysłu.

Przewiń do profilu firmy

Grupa Pracuj Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia nr 12252.