Oferta pracy

Mobilny Serwisant Wstrzykiwaczy Środków Kontrastowych

Bayer

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i wykonywanie wsparcia serwisowego automatycznych wstrzykiwaczy środków kontrastowych w zakładach radiologii, zgodnie z wymaganiami lub potrzebami.

  • Instalacja urządzeń w pracowniach tomografii, angiografii oraz rezonansu magnetycznego.

  • Konserwacja zapobiegawcza wstrzykiwaczy (przeglądy okresowe).

  • Serwis i naprawa wszystkich produktów Medrad w zakładach klienta na powierzonym terytorium.

  • Prowadzenie szkoleń dla użytkowników z obsługi wstrzykiwaczy automatycznych.

  • Odpowiedzialność za kontrolę i konserwację podręcznego magazynu części zamiennych i narzędzi serwisowych.

  • Prawidłowe wypełnienie i terminowe przesłanie wszystkich wymaganych dokumentów administracyjnych- raporty serwisowe, inwentaryzacje magazynu podręcznego.

  • Zapewnienie wsparcia technicznego przez telefon i e-mail oraz informacje dla klientów i dystrybutorów w powierzonym regionie.

Nasze wymagania

  • Umiejętności techniczne i znajomość budowy urządzeń elektrycznych i elektronicznych.

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej.

  • Doświadczenie w pracy w zespole serwisowym, znajomość wymagań i zasad serwisowania urządzeń (znajomość urządzeń medycznych mile widziana).

  • Umiejętność planowania pracy na podległym terytorium i ustalania priorytetów dla zaplanowanych działań.

  • Gotowość do częstych podróży służbowych.

  • Prawo jazdy kategorii B.

  • Znajomość zasad zdalnego wsparcia serwisowego urządzeń przez łącza internetowe, umiejętność konfiguracji połączeń internetowych.

  • Gotowość do częstych szkoleń w tym zagranicznych i poznawania nowych zagadnień z zakresu funkcjonalności wstrzykiwaczy automatycznych.

  • Znajomość narzędzi informatycznych, doświadczenie w aktualizacji oprogramowania urządzeń oraz ich programowanie.

  • Znajomość języka angielskiego (technicznego, umożliwiającego odbycie szkoleń i pracy z urządzeniami).

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i bogaty pakiet świadczeń socjalnych.

  • Profesjonalne, międzynarodowe szkolenia.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • opieka stomatologiczna

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dodatkowy urlop

Bayer

At Bayer we're visionaries, driven to solve the world's toughest challenges and striving for a world where ,Health for all, Hunger for none' is no longer a dream, but a real possibility. We're doing it with energy, curiosity and sheer dedication, always learning from unique perspectives of those around us, expanding our thinking, growing our capabilities and redefining ‘impossible'. There are so many reasons to join us. If you're hungry to build a varied and meaningful career in a community of brilliant and diverse minds to make a real difference, there's only one choice.

Bayer welcomes applications from all individuals, regardless of race, national origin, gender, age, physical characteristics, social origin, disability, union membership, religion, family status, pregnancy, sexual orientation, gender identity, gender expression or any unlawful criterion under applicable law. We are committed to treating all applicants fairly and avoiding discrimination.

Bayer is committed to providing access and reasonable accommodations in its application process for individuals with disabilities and encourages applicants with disabilities to request any needed accommodation(s) using the contact information below.

Bayer offers the possibility of working in a hybrid model. We know how important work-life balance is, so our employees can work from home, from the office or combine both work environments. The possibilities of using the hybrid model are each time discussed with the manager.

We will contact only chosen Candidates, whose application fits best to published position.

Przewiń do profilu firmy