Oferta pracy

Mobilny Specjalista ds. Księgowości

Infakt sp. z o.o.

3 8004 500 netto (+ VAT) / mies.
  • Będzin, Bielsko-Biała, Bytom, Chorzów, Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Katowice, Kłobuck, Knurów, Lubliniec, Mikołów, Mysłowice, Myszków, Orzesze, Piekary Śląskie, Pszczyna, Pyskowice, Racibórz, Ruda Śląska, Rybnik, Siemianowice Śląskie, Skoczów, Sosnowiec, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Tychy, Ustroń, Wisła, Wodzisław Śląski, Zabrze, Zawiercie, Żory, Żywiec, Bieruń, Czeladź, Czerwionka-Leszczyny, Lędziny, Łaziska Górne, Pszów, Radlin, Radzionków, Rydułtowy

  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • udzielanie odpowiedź na pytania naszych klientów z zakresu księgowości jednoosobowych działalności gospodarczych,

  • udzielanie technicznego wsparcia z zakresu funkcjonowania aplikacji inFakt,

  • praca z domu w wybranych przez Ciebie godzinach (minimum 160 godzin miesięcznie, praca również popołudniami i w soboty),

  • obsługa Klientów za pośrednictwem różnych kanałów komunikacji (telefon, mail, live-chat),

  • aktualizowanie swojej wiedzy z zakresu księgowości (KPiR, PIT, VAT, ZUS).

Nasze wymagania

  • prowadzisz lub planujesz założyć własną działalność gospodarczą,

  • posiadasz wiedzę z zakresu księgowości (KPiR, PIT, VAT, ZUS),

  • masz wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,

  • do każdego klienta podchodzisz indywidualnie,

  • i bliskie są Ci nowe technologie upraszczające pracę,

To oferujemy

  • pracę w innowacyjnej firmie technologiczno-księgowej,

  • pomoc w otwarciu własnej działalności gospodarczej,

  • system wdrożeniowo – szkoleniowy online,

  • wsparcie merytoryczne i techniczne ze strony naszych specjalistów,

  • szybki rozwój w zakresie księgowości,

  • kontakt z dużą ilością ciekawych przypadków księgowych z wielu branż,

  • bezpłatny dostęp do programu księgowego, dzięki któremu będziesz mógł rozliczać swoją działalność gospodarczą,

  • wynagrodzenie składające się z podstawy oraz prowizji naliczanej za każde rozwiązane zgłoszenie.

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

Etapy rekrutacji
1

Pierwszy etap - test online

2

Drugi etap - rozmowa rekrutacyjna online

Dołącz do ponad 200 wykwalifikowanych księgowych z całej Polski stale współpracujących z inFakt. Rozwijaj swoje kompetencje i zdobywaj nowe doświadczenia.

Od 2008 tworzymy rozwiązania informatyczne, które odpowiadają na nowe potrzeby małych i średnich przedsiębiorców oraz księgowych. W tym czasie aż 490 000 przedsiębiorców skorzystało z naszych usług wystawiając faktury, księgując online oraz współpracując z naszymi specjalistami.

Przewiń do profilu firmy