Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Mobilny Specjalista ds. Rekrutacji

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 20.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Fima Konsalnet, lider branży ochrony zatrudni na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis Stanowiska:

    • Odpowiedzialność za realizację projektów rekrutacyjnych z branży ochrony i sprzątania na terenie woj. mazowieckiego, podlaskiego i warmińsko-mazurskiego,
    • Aktywne pozyskiwanie kandydatów niższego i średniego szczebla,
    • Wyszukiwanie i udział w Targach Pracy,
    • Współpraca z Urzędem Pracy,
    • Współpraca z Biurami Karier,
    • Publikacja ogłoszeń o pracę w Internecie i prasie,
    • Rozmowy z kandydatami,
    • Bieżące raportowanie wyników pracy do Kierownika

    Wymagania:

    • gotowość do wyjazdów służbowych,
    • dużo pozytywnej energii,
    • chęć do pracy z ludźmi,
    • umiejętność znajdywania nowych rozwiązań ( także innowacyjnych) i pozyskiwania nowych źródeł rekrutacji,
    • min. roczne doświadczenie na stanowisku Specjalisty ds. Rekrutacji,
    • umiejętność samodzielnej pracy,
    • prawo jazdy kat. B - warunek konieczny,
    • możliwość podjęcia pracy od zaraz

    Oferujemy:

    • umowę o pracę,
    • stanowisko pracy w naszym biurze oraz narzędzia niezbędne do pracy: samochód, komputer, telefon,
    • szkolenie,
    • wsparcie merytoryczne.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych.

    Prosimy o zapoznanie się z Polityką bezpieczeństwa na stronie https://www.konsalnet.pl/ochrona_danych/

    Prosimy o załączenie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r. poz. 1182).”
    Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
    Wszystkim kandydatom gwarantujemy całkowitą dyskrecję.