Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Kratki.pl

Mobilny specjalista ds. sprzedaży

Kratki.plO firmie

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • Ważna jeszcze 7 dni
    do: 29 kwi 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Doradztwo oraz sprzedaż systemów fotowoltaicznych, pomp ciepła, kominków, biokominków, ogrzewaczy ogrodowych

  • Praca na podległym terenie

Nasze wymagania

  • Optymizm

  • Chęć rozwoju

  • Umiejętność nawiązywania dobrych relacji

  • Umiejętność generowania rozwiązań

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Ogromny plus to wiedza z zakresu systemów fotowoltaicznych, pomp ciepła

To oferujemy

  • praca w firmie z pasją

  • świetne zarobki, dzięki którym będziesz mógł realizować swoje pasje

  • otrzymasz niezbędne narzędzia do pracy

  • super zespół, w którym pomagamy sobie i wzajemnie motywujemy

  • umowa w zależności od oczekiwań kandydatów o pracę lub b2b

  • sprzedajesz rozwiązania, które tworzą ciepły i oszczędny dom