Mobilny Specjalista ds. Technicznych

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 10.08.2018
  • Ważna jeszcze 25 dni (do 09.09.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    MOBILNY SPECJALISTA DS. TECHNICZNYCH
    Praca w wymiarze: 1/1 etatu
    Nr ref. //61

    MIEJSCE PRACY:

    Poznań

    TWOJE ZADANIA:

    • Ustalanie przyczyn awarii oraz pojawiających się problemów technicznych.
    • Przeprowadzanie bieżących napraw sprzętu, urządzeń i maszyn.
    • Zgłaszanie przełożonemu informacji o wszelkich uszkodzonych sprzętach, narzędziach, itp.
    • Kontrola urządzeń pod względem zużycia mediów i podejmowanie działań w celu ograniczenia ich zużycia.
    • Nadzorowanie pracy pracowników firm świadczących usługi techniczne, serwisowe, naprawcze.
    • W sytuacjach awaryjnych reprezentowanie Tesco przed urzędami państwowymi kontrolującymi budynek, instalacje, urządzenia (np. Nadzór Budowlany, PSP, UDT).
    • Wspieranie specjalistów technicznych w przypadku prac skomplikowanych wymagających asysty
    • Dbanie o mienie firmy i zapobiegam kradzieżom, stratom oraz dewastacji

    WYMAGANIA:

    • Mobilność
    • Wykształcenie minimum średnie techniczne
    • Uprawnienia SEP Grupa 1: 1-15 kV E,D , Grupa 2
    • Możliwość pracy na wysokości powyżej 3 metrów
    • Doświadczenie z zakresu dozoru i eksploatacji infrastruktury technicznej obiektu, w szczególności instalacji wentylacyjnej, klimatyzacyjnej, hydraulicznej, ciepłowniczej, elektrycznej, chłodnictwa spożywczego
    • Bardzo dobra organizacja pracy, skuteczność i konsekwencja w realizacji zadań
    • Komunikatywność oraz wysokie umiejętności interpersonalne
    • Umiejętność analitycznego myślenia oraz znajomość pakietu Office
    • Dyspozycyjność (praca zmianowa) i zdolność do pracy pod presją czasu
    • Uprawnienia do kierowania wózkiem nożycowym (mile widziane)
    • Prawo jazdy kategorii „B”,oraz znajomość j. angielskiego mile widziane

    PRACUJĄC W TESCO ZYSKUJESZ:

    • Dynamiczną i interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
    • Szeroki pakiet szkoleń oraz możliwość wzięcia udziału w programach rozwojowych.
    • Możliwość dynamicznego rozwoju zawodowego poprzez realizację ciekawych i wymagających zadań.
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
    • Bezpłatną, prywatną opiekę medyczną wraz z dostępem do lekarzy specjalistów.
    • Zniżkę 10% na każdorazowe zakupy w Tesco dla pracowników z 3-miesięcznym stażem pracy w ramach Programu Klientowskiego Clubcard.
    • Dodatkowe świadczenia (bony świąteczne, bony okolicznościowe związane z rozpoczęciem roku szkolnego, wyprawka na okoliczność urodzenia dziecka)Osoby niepełnosprawne są mile widzianymi kandydatami

      ZAAPLIKUJ