Logo Pracuj.pl

Mobilny Specjalista ds. Zakupu Samochodów

AAA AutoO firmie

  • Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Zakup samochodów w terenie według zaplanowanych spotkań z klientami indywidualnymi i dealerami - bez obaw, nie będziesz odpowiedzialny za poszukiwanie klientów
  • Ocena stanu technicznego i wizualnego pojazdów
  • Wycena możliwych napraw
  • Negocjacja ceny z klientem
  • Praca administracyjna związana z zakupem aut

Nasze wymagania

  • Ponadprzeciętna znajomość rynku motoryzacyjnego
  • Pasja do motoryzacji
  • Predyspozycje do wykrywania wad w samochodzie, wyceny ewentualnych napraw i prowadzenia negocjacji
  • Samodzielność w organizacji swojej pracy, wewnętrznej motywacji do działania i samodyscypliny
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne (zdolności negocjacyjne, aktywne słuchanie, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, decyzyjność, budowanie relacji)
  • Gotowość do odbycia szkolenia i wdrożenia w naszej centrali w Piasecznie
  • Ważne i czynne prawa jazdy kat. B

To oferujemy

  • Dużą swobodę w działaniu po okresie wdrożenia, szef nie będzie stał Ci nad głową ;)
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, czyli podstawę + premię – już w pierwszym okresie pracy
  • Pracę od poniedziałku do piątku
  • Samochód służbowy - również do celów prywatnych!
  • Nowoczesne narzędzia do pracy: komputer diagnostyczny, miernik lakieru, testery i inne
  • Wewnętrzny system szkoleń
  • Rabat przy zakupie samochodu
  • Bezpłatną prywatną opiekę medyczną
  • Kartę sportową na korzystnych warunkach finansowych
  • Ubezpieczenie grupowe na fajnych warunkach finansowych
  • Możliwość rozwoju zawodowego dla najlepszych i najbardziej pracowitych pracowników, np. awans na stanowisko Regionalnego Managera
  • Pracę w prawdopodobnie najlepszym zespole w Polsce!

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • firmowa drużyna sportowa
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • program rekomendacji pracowników
  • rabat przy zakupie samochodu

Firma AAA Auto jest największą firmą w Europie Środkowej zajmującą się sprzedażą używanych samochodów. Działa na rynku od 1992 roku. Jest też najszybciej rosnącą środkowoeuropejską firmą w swojej branży. Specjalizuje się w pozyskiwaniu najwyższej jakości samochodów i oferowaniu ich w najniższej możliwej cenie.

Samochody nie mają przed Tobą tajemnic?

Lubisz kontakt z ludźmi i nie straszne Ci negocjacje?

Szukasz pracy, w której będziesz miał/a duża swobodę w działaniu?

Jeśli odpowiedziałeś/aś twierdząco na te pytania, ta praca jest dla Ciebie :)

Uprzedzamy, iż skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Mobilny Specjalista ds. Zakupu Samochodów, Gdańsk