Ta oferta pracy jest nieaktualna od 161 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Mobilny sprzedawca części zamiennych

  • Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 09.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    P.H.U. Polmozbyt Toruń Holding S.A. autoryzowany dealer samochodów marki Citroen poszukuje kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Toruń

    Opis stanowiska:

    • Sprzedaż części wraz z wystawianiem faktur,
    • Dobieranie i zamawianie części zamiennych,
    • Zwracanie części zamiennych i reklamowanie dostaw,
    • Prowadzenie dokumentacji i obsługa systemu magazynu,
    • Wsparcie logistyczne działu serwisu,
    • Współpraca z dostawcami części zamiennych,
    • Przygotowywanie ofert handlowych na części zamienne i serwis.

    Wymagania:

    • Wykształcenie techniczne / samochodowe,
    • Umiejętności organizacyjne,
    • Umiejętność zapewnienia wysokiego poziomu obsługi transakcji sprzedażowych,
    • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w branży motoryzacyjnej.

    Oferujemy:

    • Pracę w renomowanej firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • Konkurencyjne warunki zatrudnienia,
    • Stabilność zatrudnienia,
    • Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych i osobistych,
    • Pracę w miłej atmosferze.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    UWAGA!

    W dokumentach prosimy zawrzeć klauzulę:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie moich danych osobowych przez Polmozbyt Toruń Holding S.A. z siedzibą w Toruniu (dalej jako „Administrator Danych Osobowych” lub „ADO”) w celu realizacji przez ADO procesu rekrutacyjnego na stanowisko Mobilny sprzedawca części zamiennych, zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z 4.5.2016 r.). Oświadczam, że zostałam/-em powiadomiona/-y o tym, że podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne, jak również o tym, że przysługuje mi prawo do cofnięcia niniejszej zgody w każdym czasie, przy czym cofnięcie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest równoznaczne z rezygnacją z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym realizowanym przez ADO. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.