Mobilny Technik - Konserwator Obiektu

Atalian Poland Sp. z o.o.

  • Kielce

    Kielce, świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Konserwacja prewencyjna i reakcyjna instalacji i wyposażenia obiektów biurowych

  • Usuwanie zleconych awarii na wskazanych obiektach

  • Prace dodatkowe przy aranżacji pomieszczeń biurowych

  • Ścisła współpraca z administratorem nieruchomości i helpdeskiem

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne lub doświadczenie praktyczne

  • Doświadczenie w technicznym utrzymaniu nieruchomości min. 1 rok

  • Uprawnienia SEP gr. 1 E (min do 1 kV)

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Gotowość do pracy w terenie

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o międzynarodowym zasięgu, nagrodzonej medalem Eco Vadis w roku 2021, 2022 w dziedzinie społecznej odpowiedzialności biznesu

  • Profesjonalne wsparcie opiekuna w fazie wdrożenia

  • Kulturę organizacji opartą na partnerstwie i przejrzystej komunikacji

  • Możliwość rozwoju osobistego i szkoleń zawodowych

  • Przejrzysty zakres obowiązków

  • Niezbędne narzędzia pracy – nowe auto służbowe z możliwością korzystania do celów prywatnych

  • Możliwość realizacji ciekawych wyzwań i pogłębiania specjalistycznej wiedzy

  • Forma zatrudnienia zgodna z indywidualnymi potrzebami – etat lub umowa zlecenie

  • Opiekę medyczną Enel Med. – podwyższony pakiet

  • Udział w Pracowniczym Programie Emerytalnym – po przepracowaniu roku w firmie

  • Udział w ubezpieczeniu grupowym PZU

  • Dofinansowanie do karty FitSport

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • karta Multisport

  • ubezpieczenie grupowe

  • pracowniczy program emerytalny

Osoby zainteresowane ofertą, prosimy o przesyłanie CV korzystając z przycisku "Aplikuj teraz".

ATALIAN jest międzynarodowym koncernem i światowym liderem w dziedzinie multiserwisu (Facility Management) od ponad 70 lat. Koncentrujemy się na pełnym zarządzaniu obiektami, technicznym utrzymaniu obiektów, utrzymaniu czystości i terenów zielonych oraz cateringu. Naszą misją jest zapewnienie naszym Klientom komfortu prowadzenia własnego biznesu.

Do DZIAŁU UTRZYMANIA TECHNICZNEGO dla naszego Nowego, Prestiżowego Klienta z sektora bankowego poszukujemy doświadczonych osób na stanowisko: Mobilny Technik - Konserwator Obiektu.

Przewiń do profilu firmy