Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mobilny Technik - Serwisant

AgrotronicO firmie

4 5005 500 brutto / mies.
  • Niewodnicka 26
    Księżyno (pow. białostocki), podlaskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Agrotronic

Niewodnicka 26

Księżyno (pow. białostocki)

Agrotronic jest liderem rynku w dziedzinie optymalizacji parametrów silnika w nowoczesnych maszynach rolniczych.

Funkcjonujemy na rynku od 2011 roku. W tym czasie wykonaliśmy tysiące skutecznych modyfikacji i pozyskaliśmy grono oddanych klientów w całej Polsce oraz zagranicą.

Opis stanowiska:

  • Głównym zadaniem każdego pracownika jest dojazd samochodem serwisowym wraz z hamownią WOM do klienta.
  • Wykonanie pomiaru mocy oraz diagnostyki komputerowej ciągnika.
  • Odczytanie i przesłanie oprogramowania z jednostki sterującej silnikiem do technika w firmie, który wykonuje optymalizację parametrów w oprogramowaniu.
  • Zaprogramowanie komputera silnika nowo przygotowanym oprogramowaniem.
  • Weryfikacja naniesionych zmian w oprogramowaniu za pomocą ponownego pomiaru na hamowni WOM oraz komputera diagnostycznego.
  • Rozliczenie się z klientem poprzez wystawienie faktury VAT lub paragonu.

Wymagania:

  • Umiejętność obsługi komputera oraz programów diagnostycznych,
  • Prawo jazdy kategoria B+E (w przypadku braku, finansujemy zdobycie tych kwalifikacji),
  • Prowadzenie samochodu typu bus z przyczepą (hamownia WOM),
  • Mile widziana wiedza mechaniczna oraz elektroniczna związana z budową i działaniem silnika spalinowego,
  • Dyspozycyjność - w trakcie sezonu wyjazdy w teren nawet do 4-5 dni,
  • Komunikatywność w kontakcie z klientem,

Oferujemy:

  • Wysokie wynagrodzenie,
  • Diety wyjazdowe,
  • Noclegi w dobrych hotelach,
  • Umowę o pracę po 3 miesięcznym okresie próbnym,
  • Stabilne zatrudnienie,

Ogłoszenie archiwalne