Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mobilny Technik - Serwisant ładowarek pojazdów elektrycznych (EVCS)

SEAM GROUP EUROPE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 5 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Serwisant będzie pracował na terenie całej Europy, głównie w Niemczech, dla klientów Seam Group i prowadził montaże, naprawy, kontrole, modyfikacje i konserwacje ładowarek EV

  • Wykonywanie przeglądów i czynności konserwacyjnych na elementach elektrycznych i mechanicznych na stacjach ładowania pojazdów elektrycznych

  • Identyfikacja przyczyn i rozwiązywanie problemów

  • Otwieranie urządzeń pod napięciem w celu wykonania oględzin

  • Korzystanie z autorskiego oprogramowania SEAM Group w celu dokumentowania prac

  • Sugerowanie usprawnień

  • Współpracowanie z pomocą techniczną klienta w języku angielskim

  • W razie potrzeby inne przeglądy i czynności konserwacyjne na urządzeniach klienta

  • Przestrzeganie zasad BHP SEAM Group

  • Rezerwowanie noclegów i planowanie podróży służbowych

  • Wykonywanie innych przydzielonych obowiązków

Nasze wymagania

Wymagane umiejętności:

• Umiejętność krytycznego myślenia i rozwiązywania złożonych problemów mechanicznych i elektrycznych

• Czytanie i rozumienie schematów elektrycznych

• Umiejętności analityczne i wysokie umiejętności techniczne

• Zdolność samodzielnego rozwiązywania problemów

• Umiejętność interakcji z przedstawicielami klienta i innymi podwykonawcami w sposób uprzejmy i profesjonalny

• Obsługa komputera, znajomość programów Windows i pakietu Office

• Motywacja do samodzielnej pracy bez stałego bezpośredniego nadzoru

• Ważne prawo jazdy

• Uprawnienia SEP

• Komunikatywna znajomość języka angielskiego, mile widziany język niemiecki

Edukacja i doświadczenie:

• Wymagane świadectwo ukończenia szkoły średniej lub równoważne

• Udokumentowane doświadczenie lub szkolenie w branży elektrycznej

Wymagania fizyczne:

Wyszczególnione wymagania fizyczne mają na celu określenie podstawowych wymagań fizycznych.

• Konieczność podróżowania do 80% czasu pracy

• Dobry wzrok, dobry słuch, ogólna sprawność

• Zdolność do podróżowania samochodem lub samolotem

• Zdolność do pracy w różnych warunkach pogodowych

• Możliwość ponoszenia do 30kg

• Dokładność

• Umiejętność interakcji z innymi osobami przez telefon, e-mail i inne komunikatory

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • praca od poniedziałku do piątku

  • możliwość pracy w weekendy – dodatkowo płatna

  • szkolenia techniczne w kraju i za granicą m.in. Niemcy, Portugalia

  • narzędzia niezbędne do pracy (samochód, laptop, telefon)

  • możliwość rozwoju w szybko rozwijającej się firmie

  • stabilne i długookresowe zatrudnienie w firmie będącej światowym liderem w bezpieczeństwie elektrycznym i zarządzaniu majątkiem przedsiębiorstwa

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie