Logo Pracuj.pl

Mobilny Technik Serwisu

Jungheinrich Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za samodzielną naprawę i konserwację wózków widłowych u Klienta.

Nasze wymagania

  • Mocne podstawy elektrotechniki - znajomości budowy i zasad działania silników prądu stałego i zmiennego oraz prostowników.
  • Mocne podstawy mechaniki - znajomości budowy i zasad działania silników spalinowych oraz instalacji gazowych.
  • Wykształcenie min. zawodowego, mile widziane elektrotechniczne.
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej.
  • Odpowiedzialność, samodzielność.
  • Otwartość w kontaktach z Klientem, także w obszarze doradzania wyposażenia wózków.
  • Prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • Praktyka w zawodzie mechanika, elektromechanika lub automatyka.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Pełne przeszkolenie w zakresie powierzonych obowiązków, w tym zdobycie uprawnień zawodowych (UDT - obsługa oraz konserwacja wózków widłowych, SEP do 1KV, GAZ).
  • Narzędzia umożliwiające efektywną pracę (samochód, telefon, laptop etc.).
  • Możliwość rozwoju poprzez system szkoleń na każdym etapie zatrudnienia.
  • Możliwość awansowania po zdobyciu doświadczenia.
  • Pakiet socjalny (opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe i inne).
  • Przejrzyste zasady wynagrodzenia premiujące osiągane wyniki.
  • Dobrą atmosferę pracy w przyjaznym i otwartym zespole.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • pikniki rodzinne
  • karta Multisport

Jungheinrich Polska Sp. z o.o.

Firma Jungheinrich to wiodący producent kompleksowych rozwiązań intralogistycznych. Poza produkcją, sprzedażą, wynajmem oraz serwisowaniem wózków widłowych, oferujemy potrzebne w każdym nowoczesnym magazynie: najwyższej klasy regały, oprogramowanie oraz dodatkowe wyposażenie. Stawiamy sobie ambitne cele, które osiągamy wspólnie z naszymi Pracownikami. Inwestujemy w talenty i promujemy kulturę otwartości, uczciwości i wzajemnego szacunku. Dołączając do Jungheinrich, dołączysz do zespołu kreatywnych ludzi, dzięki którym powstają innowacyjne rozwiązania.

Mobilny Technik Serwisu, Gdańsk