Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mobilny Technik Serwisu

MHC SERWIS S.C.

4 0006 000 brutto / mies.
  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
  • pracodawca nie wymaga CV

Twój zakres obowiązków

  • Mobilny Technik Serwisu Wrocław i okolice Opis:

  • Poszukujemy kandydata na stanowisko Mobilny Technik Serwisu Wrocław i okolice.

  • Obowiązki:

  • serwis i naprawa wózków widłowych, praca w godz. 8:00-16:00.

  • Do dyspozycji samochód serwisowy, komputer, telefon.

Nasze wymagania

  • zasadnicze zawodowe, mechaniczne, prawo jazdy kat. B,

  • Pozostałe wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku serwisant, mechanik, technik, mile widziane uprawnienia UDT, komunikatywność, praca w zespole.

  • Rozpatrzymy również oferty od osób bez doświadczenia mechanicznego, dla których mechanika, elektryka lub hydraulika siłowa nie jest obojętna.

To oferujemy

  • Pakiet opieki medycznej.

  • Wynagrodzenie

  • 4,5 tyś-6 tyś Pln

  • Dodatkowo

  • Dwa dodatki świąteczne, dodatek letni oraz wyprawki szkolne.

O nas

Firma MHCserwis świadczy usługi wsparcia technicznego urządzeń transportu bliskiego.

W obrębie naszych działań technicznych skupiamy się głównie na sprzęcie takich marek jak TOYOTA, BT, COMBILIFT.

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.