Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Modelarz Systemów Kanalizacyjnych / Inżynier Środowiska

DHI POLSKA sp. z o.o.O firmie

5 000 brutto / mies.
  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • udział w projektach związanych z budową i wdrażaniem modeli sieci wod-kan (również modeli on-line);

  • opracowania koncepcyjne w zakresie optymalizacji sieci wod-kan.

Nasze wymagania

  • minimum rok doświadczenia w modelowaniu sieci kanalizacyjnych w oprogramowaniu Mike Urban (względnie Sewer Gems) lub SWMM.

  • znajomość systemów GIS (np. ESRI ArcMap/QGis)

  • znajomość pakietu MS Office,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej komunikatywnym (praca w międzynarodowym środowisku),

  • prawo jazdy kat B,

  • nastawienie na samorozwój,

  • zdolność logicznego myślenia.

Mile widziane

  • znajomość technologii DHI (MIKE Powered by DHI),

  • doświadczenie w projektowaniu sieci wod-kan (CAD/Profil Koordynator),

  • doświadczenie w realizacji projektów z zakresu IT,

  • uprawnienia projektowe z zakresu sieci i instalacji sanitarnych.

To oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej przy innowacyjnych projektach krajowych i międzynarodowych,

  • zatrudnienie w oparciu na umowę o pracę - w okresie próby, możliwość pracy w elastycznym systemie godzinowym,

  • współpracę z doświadczonymi specjalistami,

  • indywidualny program rozwoju.