Moderator treści z językiem niemieckim (social media) (m/k)

CPL JobsO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Kraków,
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

CPL Jobs

Kraków

Kraków

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Jeśli media społecznościowe to Twoja pasja, jesteś zainteresowany najnowszymi trendami, to pracuj w jednej z najszybciej rozwijających się firm w social media i zostań częścią międzynarodowego zespołu w Berlinie.

Moderator treści w social media z językiem niemieckim (m/k)

Numer ref.: JO-2003-448264

 Codzienne obowiązki to m.in.:

  • Zapewnienie zgodność z prawem i bezpieczeństwem filmów publikowanych na platformie;
  • Weryfikacja, sprawdzanie treści (tekstów i zdjęć) oraz zwracanie uwagi na przepisy i wewnętrzne standardy organizacji;
  • Ciągłe doskonalenie i rozwój standardów w celu zapewnienia bezpieczeństwa użytkowników;
  • Współpraca z zespołem zarządzającym i innymi działami firmy w celu zpewnienia płynności procesów.

Oczekiwania:

  • Ukończone studia pierwszego stopnia (wraz z dyplomem licencjata/inżyniera);
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub niderlandzkiego (min. C1) w połączeniu z dobrą znajomością języka angielskiego (min. B2);
  • Zainteresowanie social media, trendami, aktualnościami obszaru kultury, polityki, społeczeństwa;
  • Umiejętność pracy w zespole, silnie rozwinięte umiejętności komunikacyjne.
Zaletą byłoby również ...
  • Doświadczenie w obsłudze platform społecznościowych (Instagram, YouTube itp.);
  • Pasja do mediów społecznościowych/rozrywki internetowej, wideo, treści, popkultury;
  • Chęć do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Nowoczesne biuro w dobrej lokalizacji Berlina;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Światowy brand - bardzo dobrze znany i oceniany;
  • Profesjonalne szkolenia, wdrożenia.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy