Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Modern Java Developer

Stratoflow

umowa o pracę
8 50012 500 brutto / mies.
kontrakt B2B
10 00015 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Łaciarska 4, Stare Miasto, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Stratoflow

Łaciarska 4

Stare Miasto

Wrocław

Twój zakres obowiązków

Jak wygląda praca z nami?

• Stabilna, długotrwała współpraca.

• Różnorodne projekty dla międzynarodowych klientów.

• Praca w naszym wygodnym biurze w centrum Wrocławia lub zdalnie (cały kraj).

• Nowoczesna Java (w zdecydowanej większości projektów Java 13+).

• Commit pierwszego dnia.

• Codziennie korzystamy ze Spring Boot, IntelliJ, GitHub, Jenkins, JIRA.

• Często nowe projekty rozpoczynane od zera – złożone aplikacje internetowe, systemy przetwarzające duże wolumeny danych i odpowiadające w real-time oparte o przetwarzanie w pamięci, zaawansowane integracje.

• Pełny fullstack, rozwój systemów od konfiguracji projektu do wdrożenia.

• Zwinne metodyki.

• Mało spotkań, duża samodzielność.

• Płaska struktura i szybkie decyzje (jest nas 30+ osób).

• Praktycznie zero nadgodzin.

Nasze wymagania

  • Minimum 4 lata doświadczenia zawodowego jako projektant-programista lub inżynier Java.

  • Silne zdolności analityczne i komunikacyjne.

  • Praktyczna znajomość Javy i budowy aplikacji internetowych.

  • Umiejętność stosowania dobrych praktyk wytwarzania oprogramowania.

  • Praktyczna znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Dużo programowania, minimum codziennych formalności, duży wpływ na sposób pracy i realizowane zadania, maksimum satysfakcji z pracy w gronie doświadczonych osób.

  • Satysfakcjonujące wynagrodzenie. Etat lub kontrakt B2B.

  • Możliwość pracy zdalnej, zapraszamy kandydatów z całego kraju.

  • Codzienny angielski w praktyce, dodatkowo lekcje w godzinach pracy.

  • Budżet szkoleniowy do wydania na własny rozwój.

  • Sympatyczną, niekorporacyjną atmosferę.

  • Prywatną opiekę medyczną.

  • Bardzo dobrą kawę.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

Stratoflow

Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się firm w Europie Centralnej według rankingów Deloitte Fast 50 CE oraz The Financial Times 1000.

Budujemy systemy informatyczne o wysokiej wydajności i skalowalności dla międzynarodowych klientów z branży Finance, Travel, eCommerce, Healthcare, Industry 4.0, m. in. system finansowy, który przetwarza 1 mld transakcji w ciągu godziny, czy wyszukiwarkę, która oblicza ceny i dostępność miejsc hotelowych w czasie 1-10 ms.

Jeśli znasz Javę i szukasz miejsca, gdzie możesz pracować nad niecodziennymi projektami w najnowszych technologiach z doświadczonymi współpracownikami spędzając 40 godzin tygodniowo w miłej atmosferze z dala od korporacyjnych meetingów, conference calli i asapów, to koniecznie musimy porozmawiać.

Nasze biuro znajduje się we Wrocławiu, ale pracujemy również zdalnie. Więcej o nas znajdziesz na stronie https://stratoflow.com/

Przewiń do profilu firmy