Moner Płyt Warstwowych

  • Holandia
  • Pracownik fizyczny
  • 17.06.2019
  • Ważna jeszcze 1 dzień (do 17.07.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    AP Vector (KRAZ 11459) to firma z wieloletnim stażem na polskim i zagranicznym rynku pracy. Osobom, które korzystają z naszych usług pomagamy znaleźć zatrudnienie w firmach rozpoznawalnych i sprawdzonych.

    Obecnie do pracy na terenie Holandii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Obowiązki:

    • montaż płyt warstwowych, paneli elewacyjnych i blach płaskich
    • wykonywanie i montaż obróbek blacharskich

    Wymagania:

    • doświadczenie jako monter różnych systemów płyt warstwowych, paneli ściennych  (ok 1 rok)
    • znajomość rysunku technicznego
    • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
    • prawo jazdy
    • mile widziane uprawnienia na podnośniki (nożycowe, przegubowe, teleskopowe), oraz uprawnienia na wózki widłowe
    • certyfikat VCA lub gotowość do jego wyrobienia

    Gwarantujemy:

    • legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • opłacone mieszkanie w dobrym standardzie
    • opłacony dojazd do Holandii oraz powrót do kraju
    • odzież roboczą oraz narzędzia
    • stałe wsparcie (pomoc na miejscu, sprawy formalne i tłumaczenia)
    • atrakcyjne wynagrodzenie: 11-13 e netto/h

    MOŻLIWOŚĆ WSPÓŁPRACY DŁUGOTERMINOWEJ!

    Administratorem danych jest AP Vector z siedzibą w Poznań 60-791, Reymonta 9. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.