Monitor badań klinicznych - Specjalista ds. jakości w Projekcie Agencji Badań Medycznych

Narodowy Instytut Kardiologii Stefana kardynała Wyszyńskiego Państwowy Instytut Badawczy

  • Alpejska 42, Wawer, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Alpejska 42

Wawer

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • współpraca z zespołami badawczymi, zespołem CWBK oraz wybranymi pionami administracji członków Konsorcjum w zakresie planowania badań klinicznych

  • współpraca z zespołami badawczymi, zespołem CWBK oraz wybranymi pionami administracji członków Konsorcjum w zakresie przygotowania niezbędnej dokumentacji do rejestracji badania klinicznego

  • współpraca z zespołami badawczymi w zakresie monitoringu wybranych badań klinicznych, w szczególności niekomercyjnych badań klinicznych

  • współpraca w zakresie tworzenia i aktualizacji procedur oraz zasad obiegu dokumentów związanych z prowadzonym badaniem

  • prowadzenie nadzoru nad procesami związanymi z realizacją wybranych badań klinicznych

  • samodzielne rozwiązywanie problemów w wybranych badaniach klinicznych

  • organizacja oraz prowadzenie wraz ze specjalistą ds. jakości regularnych szkoleń dla personelu CWBK oraz zespołów badawczych członków Konsorcjum w zakresie m.in. Dobrej Praktyki Klinicznej (ang. Good Clinical Practice), standardowych procedur postępowania (ang. Standard Operating Procedure, SOP), specyfiki prowadzonych w ośrodku badań klinicznych, jak również innych, związanych z prowadzonymi w ośrodku badaniami klinicznymi

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • biegła znajomość obowiązujących standardów i procedur, w szczególności ICH GCP

  • dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane

  • mile widziane studia podyplomowe w zakresie badań klinicznych

  • dobra organizacja pracy, samodzielność w realizacji zadań, odpowiedzialność

  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne

To oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • wymiar czasu pracy 0,5 etatu

  • zatrudnienie w projekcie Agencji Badań Medycznych oraz możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego w ośrodku o statusie państwowego instytutu badawczego

Stanowisko jest finansowane przez Agencję Badań Medycznych w ramach projektu 2020/ABM/03/00018 pn.: „Utworzenie Centrum Wsparcia Badań Klinicznych Narodowego Instytutu Kardiologii funkcjonującego w modelu usług wspólnych, zapewniającego wsparcie komercyjnych i niekomercyjnych badań klinicznych”.

CV prosimy składać do dnia 30 września 2022r. klikając w przycisk Aplikuj z podaniem nazwy stanowiska „Specjalista ds. bezpieczeństwa terapii (pharmacovigilance)/pisarz medyczny w projekcie 2020/ABM/03/00018” w tytule wiadomości lub w zaklejonej kopercie na adres: Centrum Wsparcia Badań Klinicznych Narodowego Instytutu Kardiologii ul. Alpejska 42, 04-628 Warszawa; z dopiskiem jak wyżej.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami. Nie zwracamy nadesłanych dokumentów.

Centrum Wsparcia Badań Klinicznych Narodowego Instytutu Kardiologii Stefana kardynała Wyszyńskiego Państwowego Instytutu Badawczego poszukuje kandydatów na stanowisko: Monitor badań klinicznych - Specjalista ds. jakości w Projekcie Agencji Badań Medycznych nr 2020/ABM/03/00018.

Przewiń do profilu firmy