Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Monitor badania klinicznego - Specjalista ds. aktywacji badania klinicznego / CRA - Site Activation Specialist

Factor Consulting Sp. z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • reprezentowanie Sponsora i składanie w jego imieniu dokumentacji niezbędnej dla rozpoczęcia i prowadzenia badania klinicznego przed odpowiednimi władzami regulacyjnymi

  • przygotowywanie kompletnej dokumentacji pozwalającej na rejestrację badania we właściwej Komisji Bioetycznej oraz URPL

  • zgłaszanie badań do URPL oraz właściwej Komisji Bioetycznej za pomocą platform rejestracyjnych tzw. Initial EC/CA,

  • administrowanie opłatami dla URPL i Komisji Bioetycznej

  • przygotowywanie zakresu i dokumentacji niezbędnej do ubezpieczenia badania

  • współpraca ze Sponsorami w procesie wyboru towarzystwa ubezpieczeniowego, negocjacjach warunków ubezpieczenia i zakupie ubezpieczenia OC

  • przeprowadzanie wizyt inicjujących badanie, wizyt monitorujących oraz wizyt zamykających ośrodek zgodnie z umownym zakresem pracy oraz dobrą praktyką kliniczną

  • zarządzanie szkoleniem zespołów badawczych z zakresu protokołu

  • ocena jakości oraz integralności działań badawczych w ośrodkach pod kątem właściwego postępowania względem protokołu badania oraz przepisów

  • współpraca z zespołami klinicznymi i badawczymi w ośrodkach badawczych

  • prowadzenie nadzoru nad procesami związanymi z realizacją wybranych badań klinicznych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • wiedza z zakresu struktury i zawartości dokumentów zgodnie z wymogami prawa powszechnie obowiązującego oraz wytycznymi ICH GCP w obowiązującej wersji

  • min. rok doświadczenia na stanowisku monitora oraz znajomość języka angielskiego

  • dobra organizacja pracy

  • umiejętność dostosowania się do zmieniającego się otoczenia regulacyjnego i komunikacyjnego

To oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub kontraktu menedżerskiego

  • pracę od zaraz

  • atrakcyjną pracę w nowoczesnym Centrach Klinicznych

  • system pracy hybrydowy lub zdalny (home office work) + praca w terenie

  • narzędzia do pracy

Dla naszego klienta z branży badań klinicznych poszukujemy pracownika z doświadczeniem w badaniach klinicznych. Na stanowisku Monitor badania klinicznego - Specjalista ds. aktywacji badania klinicznego będziesz odpowiedzialny/a za sprawne i terminowe przeprowadzenie procesu uruchomienia badania odpowiednimi wymogami regulacyjnymi, ich protokołem i standardowymi procedurami postępowania oraz będziesz dbał/a o zgodność przeprowadzanych badań klinicznych z dobrą praktyką kliniczną. Będziesz również kluczowym punktem kontaktowym dla Sponsorów i ośrodków partnerskich.

Przewiń do profilu firmy