Praca montaż okien - produkcja, Holandia

Mamy dla Ciebie 3 ofert

Pobierz aplikację

Przeglądaj oferty wygodnie, również na mapie

Pobierz

Sprawdź oferty pracy zdalnej

Pracuj z miejsca, które najbardziej Ci odpowiada

Sprawdź
    • Holandia
    Opis stanowiska: Cięcie profili okiennych na wymiar Mocowanie zawiasów, zatrzasków Praca na hali produkcyjnej ...
    opublikowana: 23 czerwca 2021
      • Boxtel, Holandia, Holandia
      My dajemy: Pracę w renomowanej firmie, funkcjonującej na rynku od ponad 15 lat. Zatrudnienie na warunkach niderlandzkich z pełnym pakietem socjalnym. Możliwość rozwoju zawodowego oraz poszerzania swoich kwalifikacji i doświadczenia w różnych...
      opublikowana: 20 czerwca 2021