Montażysta drzwi

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 06.09.2017
  • Ważna jeszcze 10 dni (do 06.10.2017)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Gerda Spółka z o.o. jest jednym z liderów w dziedzinie produkcji drzwi, zamków i okuć
z zastosowaniem innowacyjnych technologii bezpieczeństwa. W związku z rozwojem i planami poszerzenia działalności, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Opis stanowiska – zakres zadań:

  • Montaż drzwi GERDA na budowach w Warszawie i okolicach

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe, średnie będzie atutem
  • doświadczenie w montażu drzwi będzie atutem, ale zapewniamy przeszkolenie i wdrożenie
  • brak przeciwskazań do ciężkiej pracy fizycznej (dźwiganie i przenoszenie ciężarów)
  • radzenie sobie ze stresem i presją czasu
  • samodzielność
  • budowanie dobrych relacji z ludźmi
  • umiejętność pracy w zespole,
  • komunikatywność, terminowość

Wybranym kandydatom oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • wynagrodzenie powiązane z generowanymi wynikami
Osoby zainteresowane prosimy o nadesłanie Listu Motywacyjnego i CV do dnia 06.10.2017 r. klikając w przycisk aplikowania.
Gwarantując całkowitą poufność procesu rekrutacyjnego, zastrzegany sobie zarazem możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami. Nadsyłanych dokumentów nie zwracamy.
Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „[…]wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą  z dnia 29.08.1997 roku O ochronie danych osobowych, z późniejszymi zmianami.
bottom

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się