Monter kabli światłowodowych

  • łódzkie
  • Pracownik fizyczny
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • 20.08.2019
  • Ważna jeszcze 4 dni (do 19.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce.

    Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

    Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

    MIEJSCE PRACY STRYKÓW, ŁÓDZKIE

    Monter/Monterka kabli światłowodowych
    MM/WS/08/2019

    Obowiązki:

    •             obróbka kabli, montaż drobnych elementów

    •             pakowanie wyrobu gotowego, kontrola jakości

    •             przygotowywanie produktów do wysyłki

    Wymagania:

    •             sumienność i dokładność

    •             gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku + możliwość pracy w soboty

    •             dobry wzrok (możliwość pracy w okularach korekcyjnych)

    •             zdolności manualne (praca przy drobnych elementach)

    Oferujemy:

    •             BEZPŁATNY TRANSPORT DO / Z MIEJSCA PRACY:

    Łódź (Chojny / Dąbrowa / Radogoszcz / Teofilów / Bałuty / Retkinia / Śródmieście),

    Stryków, Łowicz, Łęczyca, Ozorków, Zgierz, Głowno, Krępa, Łyszkowice, Dmosin, Domaniewice, Brzeziny, Aleksandrów Łódzki, Koluszki

    •             zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową w pełnym wymiarze czasu pracy

    •             lekką pracę, głównie w pozycji siedzącej, niewymagającej dużego wysiłku fizycznego

    •             pracę w systemie 3-zmianowym

    •             stawkę godzinowa w wysokości: 15,40 zł brutto/h za pracę w dzień i oraz + 4  zł brutto/h za pracę w nocy

    •             premię miesięczną 10%, premię roczną

    •             możliwość wyrabiania nadgodzin dodatkowo płatnych +50%

    •             dofinansowanie do posiłków w miejscu pracy

    •             stałą opiekę koordynatora

    •             konkursy i dodatkowe bonusy za polecenia pracownika

    •             możliwość skorzystania z dodatkowych ubezpieczeń na życie, ubezpieczeń NNW, ubezpieczeń medycznych, karty MULTISPORT

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Prosimy o dołączenie klauzul: „Wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanych dokumentów związanych z rekrutacją w bazie kandydatów przez Work Service S.A. co pozwoli wziąć mi udział w kolejnych procesach rekrutacyjnych” „Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym spółkom zależnym i powiązanym z Work Service S.A. w rozumieniu przepisów Kodeksu spółek handlowych oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacyjnymi”

    Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest Work Service S.A. z siedzibą we Wrocławiu ul. Gwiaździsta 66. Dane, które dobrowolnie nam przekazałeś możesz poprawić lub usunąć w dowolnym momencie. Przekazując nam swoje dokumenty rekrutacyjne wyrażasz zgodę byśmy przetwarzali Twoje dane w związku z prowadzoną rekrutacją.