Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Montaż konstrukcji aluminiowych

Przedsiębiorstwo Handlowe TARASOLA Sp. z o. o. Sp. k.

  • Ludwika Spiessa 5, Lublin
    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + nadgodziny

Ludwika Spiessa 5

Lublin

Twój zakres obowiązków

  • montaż konstrukcji aluminiowych wolnostojących lub do fasad budynków

  • montaż elementów elektrycznych: silniki elektryczne, oświetlenie led, czujniki

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy budowlanej

  • umiejętność obsługi elektronarzędzi: wiertarka, wkrętarka

  • dyspozycyjność do wyjazdów służbowych

  • zaangażowanie, rzetelność i chęć do pracy

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • praca w delegacjach pon – pt, gwarantowane wyżywienie oraz pobyty w hotelach ***

  • po okresie próbnym i wdrożeniu możliwość objęcia dodatkowej funkcji: trenera lub lidera zespołu

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

Firma TARASOLA producent nowoczesnych zadaszeń tarasów i ogrodów wraz z systemami osłon bocznych poszukuje MONTERÓW TERENOWYCH. Praca od zaraz dla osób z doświadczeniem i bez doświadczenia.

Przewiń do profilu firmy