Ta oferta pracy jest nieaktualna od 9 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Montaż maszyn ze stali nierdzewnej

  • Montreal-la Cluse, Francja
  • Pracownik fizyczny
  • 14.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Work Service Express jest agencją pracy tymczasowej specjalizującą się w transgranicznej wymianie pracowników. Od 2015 roku firma wchodzi w skład Grupy Kapitałowej Work Service - jednej z największych firm w branży HR w Europie Środkowo-Wschodniej. Jesteśmy miejscem, w którym pasja spotyka się z zaangażowaniem, a dialog i wiedza sprzyjają poszukiwaniu innowacyjnych rozwiązań.
    Agencja pośrednictwa pracy tymczasowej Work Service Express (KRAZ 1116),
    poszukuje dla swojego zagranicznego klienta na terenie FRANCJI

    Monter maszyn ze stali nierdzewnej
    Praca tymczasowa
    Miejsce pracy: Montreal-la Cluse

    Zadania:

    • Konstruowanie urządzeń produkcji spożywczej (mieszalniki, kadzie fermentacyjne, pasteryzatory i.t.p.)
    • Montaż elementów mechanicznych
    • Wykonywanie przyłączy hydraulicznych

    Wymagania:

    • doświadczenia w produkcji urządzeń ze stali nierdzewnej
    • umiejętności wykonywania przyłączy hydraulicznych
    • czytania rysunku technicznego

    Co oferujemy?

    • wynagrodzenie od 2100 euro/netto
    • stabilne zatrudnienie i gwarancję rozwoju zawodowego
    • opłacone zakwaterowanie
    • ekwiwalent wypłacany za niewykorzystane dni urlopowe lub płatny urlop
    • możliwość wypracowania nadgodzin i pracy w soboty (125% stawki podstawowej)
    • opiekę profesjonalnego, zaangażowanego, polskojęzycznego koordynatora zagranicą
    • opiekę Rzecznika Pracownika

    Program "Polecaj zarabiaj" za każdą poleconą osobę, która przepracuje z nami 30 dni, otrzymujesz nagrodę w wysokości 500 zł - nie musisz być naszym pracownikiem.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.