Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Montażysta fasad wentylowanych

Pol & roll ehf.

  • Islandia

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat, dodatkowa / tymczasowa
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 10
  • rekrutacja zdalna
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • montaż fasad wentylowanych

Nasze wymagania

  • min. 2-3 lata doświadczenia na w/w stanowisku

  • zaświadczenie o niekaralności

  • zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do wykonywania w/w pracy

To oferujemy

  • Praca stała (preferowane) lub tymczasowa na podstawie islandzkich przepisów pracy (nie delegacja). Pracodawca zapewnia zakwaterowanie (odpłatne), pomoc w organizacji przelotu oraz innych sprawach dotyczących pobytu i pracy (polski koordynator na miejscu).

  • Godziny pracy: od 160 godz. miesięcznie + nadgodziny.

  • Wynagrodzenie: ok. 3 tys. EURO/miesiąc

Kontakt

  • Islandia: tel. 00354 7847350

  • Polska: tel. +48 660 027 167

CV prosimy wysyłać klikając w przycisk 'Aplikuj'.