Ta oferta pracy jest nieaktualna od 163 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Montażysta konstrukcji stalowych

  • pomorskie
  • Specjalista
  • 2018-03-14

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Belgijska Grupa Frisomat istnieje od 40 lat i posiada 14 filii na całym świecie.
    Frisomat zajmuje się produkcją hal stalowych najwyższej jakości, opartych o nowatorskie technologie.
    W Polsce działamy od 20 lat.

    Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko

    Zakres obowiązków:

    • ogół prac montażowych związanych z budową – teren całej Polski,
    • pomoc brygadziście przy organizacji zaplecza budowy hal i hangarów,
    • demontaż zaplecza i sprzątanie placu budowy.

    Wymagania:

    • doświadczenie w pracach budowlanych na wysokości do 15m,
    • dyspozycyjność,
    • umiejętność pracy w zespole,
    • prawo jazdy kat B,
    • uprawnienia do obsługi koparek, wózków widłowych, podnośników koszowych – mile widziane,
    • samodzielność, sumienność, dokładność,
    • gotowość do wyjazdów na terenie całego kraju i wizyt w siedzibie firmy: Grzędy, gmina Tarczyn
      (+/- 18 km trasa E7 od Warszawy w kierunku Radomia).

    Oferujemy:

    • ciekawą i pełną wyzwań pracę w stabilnej międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • zatrudnienia na umowę o pracę.
    Prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Frisomat Sp. z o.o. z siedzibą w Stefanowie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Frisomat Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji."