Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Montażysta konstrukcji szklanych

ultraGLASSO firmie

4 0006 000 / mies. (zal. od umowy)
  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

ultraGLASS jest firmą specjalizującą się w kompleksowej realizacji konstrukcji szklanych, głównie w montażu balustrad całoszklanych. Firma dysponuję nowoczesnym zapleczem narzędziowym oraz dużym doświadczeniem i potencjałem rozwoju.

W związku z rozwojem poszukuje montażystów do pracy.

Opis stanowiska pracy:

  • praca fizyczna związana z montażem konstrukcji szklanych
  • praca na pełen etat – wynagrodzenie podstawowe w okresie próbnym 3.050 netto
  • miejscem pracy są budowy, zarówno inwestycje komercyjne jaki i prywatne

Wymagania:

  • zdolności manualne na wysokim poziomie
  • chęć do pracy, nauki oraz rozwoju osobistego
  • dobra organizacja czasu
  • kreatywność oraz zaradność
  • pełna dyspozycyjność, również do wyjazdów
  • sumienność i dokładność oraz cierpliwość
  • mile widziane doświadczenie pracy na budowie oraz umiejętność czytania rysunków technicznych

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (po okresie próbnym)
  • płatne delegacje oraz nadgodziny
  • wszystkie niezbędne narzędzia przypisane do stanowiska
  • w weekendy nie pracujemy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne