Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Montażysta Maszyn / Mechanik - Serwisant

GEP Poland Sp. z o.o.

Kaczeńcowa 10f

Bałuty

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • montowanie maszyn na hali produkcyjnej

  • wykonywanie zadań zgodnie z otrzymanym projektem

  • naprawianie usterek w maszynach lub podzespołach

  • wyjazdy w delegacje zagraniczne w celu instalacji maszyn

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie techniczne

  • bardzo dobra znajomość czytania rysunku technicznego

  • minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • od wszystkich kandydatów oczekujemy dobrej organizacji pracy własnej i pełnego zaangażowania

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego lub niemiecki

  • dodatkowe kursy: spawacz, operator wózków widłowych itp.

To oferujemy

  • bardzo dobre warunki pracy i płacy

    Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją maszyn i urządzeń przeznaczonych dla przemysłu poligraficznego z siedzibą w Łodzi. Nasze produkty trafiają na rynki całego świata. Do swojego działu montażu mechanicznego poszukujemy pracownika z doświadczeniem.

    Przewiń do profilu firmy