Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Montażysta mebli na wymiar

CAMELEON STUDIO MEBLI KUCHENNYCH

4 7006 200 brutto / mies.
  • Choiny 57, Lublin
    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna

Choiny 57

Lublin

Twój zakres obowiązków

  • konsultacja projektu przed montażem,

  • rozładunek i wniesienie mebli na inwestycję,

  • montaż mebli na wymiar u Klienta,

  • montaż urządzeń AGD,

  • zakończenie prac potwierdzonych pisemnym odbiorem,

  • szczególna dbałość o czystość i porządek na inwestycji,

  • cotygodniowe mycie i sprzątnie auta.

Nasze wymagania

  • wysoka kultura osobista,

  • punktualność i dyspozycyjność,

  • doświadczenie w zakresie montażu mebli,

  • wiedza z zakresu systemów Blum, Peka

  • zdolności manualne i precyzyjność w wykonywaniu zadań,

  • dokładność oraz dbałość o jakość wykonania montażu,

  • zwracanie szczególnej uwagi na detale,

  • umiejętność obsługi maszyn i urządzeń stolarskich, elektronarzędzi,

  • umiejętność czytania rysunków technicznych i projektów

  • umiejętność pracy w zespole,

  • prawo jazdy kat. B,

  • pozytywnego nastawienia w kontakcie z klientem.

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełny etat,

  • najwyższej jakości narzędzia oraz odzież roboczą,

  • pracę w młodym i zgranym zespole oraz prężnie rozwijającej się firmie,

  • ciekawe, nietypowe realizacje, dające duży poziom satysfakcji,

  • terminowy i atrakcyjny system wynagradzania i premiowania,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • wsparcie działu projektowego i technicznego w realizacjach,

  • szkolenia,

  • chęć wieloletniej współpracy.

O nas

Oferujemy pracę na pełny etat na stanowisku MONTAŻYSTA MEBLI NA WYMIAR.

Zajmujemy się projektowaniem, produkcją i montażem nietuzinkowych mebli na wymiar.

Nasze produkty budujemy w oparciu o najwyższej jakości materiały.

Nasze meble cechuje najwyższa jakość i staranność wykonania.