Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Montażysta mebli - Obsługa imprez

  • Będzin, Katowice, Mysłowice, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, śląskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 25.04.2019
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Colors Of Design to czołowa firma w Polsce, wielokrotnie rekomendowana przez Stowarzyszenie Branży Eventowej. W swoim portfolio mamy wynajem mebli na takie wydarzenia jak Europejski Kongres Gospodarczy, Fashion Week Poland, Warsaw Fashion Week, Róże Gali, Intel Extreme Masters, Forum Ekonomiczne w Krynicy, COP24, Intercars, Tour de Pologne, premiery samochodowe marek Audi, Ferrari, BMW, Porsche, Honda, Seat, Jaguar, Subaru, Opel oraz realizacje dla największych gwiazd show biznesu i osobowości polityki min. Paris Hilton, Ozzy Osbourn, Barack Obama, Anja Rubik, Robert Kubica, Bronisław Komorowski, Andrzej Duda oraz wielu wielu innych.

    Miejsce pracy: Będzin, Katowice, Mysłowice, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec

    Opis stanowiska:

    • montaż mebli (fotele, stoły, itp.)
    • możliwa praca na stałe i dorywczo - różne godziny
    • możliwe wyjazdy maksymalnie dwudniowe (wszystkie koszty dojazdu, wyżywienia i noclegu pokrywa pracodawca)

    Wymagania:

    • podstawowe zdolności manualne
    • mile widziane prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • umowę zlecenie
    • stawkę godzinową 14 zł netto/h + 150 zł netto za dzień na wyjeździe
    • możliwa praca również w weekendy - dodatkowe premie
    Osoby zainteresowane podjęciem pracy na w/w stanowisku  prosimy o kontakt telefoniczny - 504-094-151.
    Po więcej informacji dotyczących naszej firmy zapraszamy na stronę: https://www.colorsofdesign.pl/
    bottom