Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Montażysta Mebli Systemowych - B2B

IKEA Retail, Łódź

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

Profesjonalny montaż systemowych mebli kuchennych u Klientów IKEA obejmujący:

• szafki,

• blaty (w tym łączone na śruby rzymskie),

• AGD,

• oświetlenie,

• panele ścienne.

Zapewnienie bezpiecznego środowiska pracy podczas wykonywanych prac,

Reprezentowanie IKEA u Klienta i zapewnienie najwyższego standardu obsługi.

Nasze wymagania

  • Zarejestrowana własna działalność gospodarcza,

  • Doświadczenie przy montażu mebli kuchennych,

  • Posiadanie uprawnień eksploatacyjnych elektrycznych G1 i gazowych G3,

  • Własny samochód spełniający normę emisji spalin Euro 6, CNG, lub o napędzie elektrycznym,

  • Wysokiej klasy narzędzia montażowe lub gotowość do inwestycji w tym zakresie,

  • Wysoka kultura osobista i otwartość na potrzeby Klienta,

  • Dbałość o zrównoważony rozwój oraz środowisko naturalne w obrębie wykonywanej działalności.

To oferujemy

  • Stałą współpracę na podstawie umowy B2B,

  • Możliwość rozwoju biznesowego.

Zgłoszenia powinny zawierać krótki opis prowadzonej działalności oraz dane, dzięki którym będziemy mogli się z Tobą skontaktować (np. adres e-mail lub numer telefonu). Ze względu na ochronę danych, prosimy o nieprzesyłanie dodatkowych danych osobowych oraz skanów lub zdjęć dokumentów zawierających takie dane.

O dodatkowe informacje wymagane do nawiązania ewentualnej współpracy poprosimy Cię na późniejszym etapie.

Jesteśmy IKEA i od ponad 75 lat mamy wpływ na to, jak miliony ludzi urządzają swoje domy na całym świecie! Spodziewamy się, że rynek artykułów wyposażenia wnętrz w Polsce potroi się do 2035 roku, z IKEA jako liderem branży. Jesteśmy firmą, która kieruje się wartościami, a domowe życie jest naszą prawdziwą pasją. Wspólnie z Tobą chcemy tworzyć lepsze codzienne życie dla wielu ludzi – nie tylko to, które toczy się w ich domach.

Przewiń do profilu firmy