Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Montażysta Mebli

Studio Prostych Form sp.j.

Aleje Jerozolimskie 185

Ochota

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • profesjonalny montaż mebli na zamówienie, zgodnie z projektem

  • montaż i podłączenie sprzętu AGD i armatury

  • współpraca z działem projektowym i produkcyjnym

Nasze wymagania

  • Poszukujemy właśnie Ciebie, jeżeli:

  • potrafisz sprawnie montować meble i masz przynajmniej 3 letnie doświadczenie

  • nie boisz się wyzwań i chcesz stale podnosić swoje kwalifikacje

  • umiesz czytać rysunek techniczny

  • potrafisz planować czas pracy i wywiązywać się ze zleconych zadań

  • jesteś sumienny i odpowiedzialny

  • cechuje cię punktualność, dokładność, precyzja

  • szukasz partnera do długoterminowej współpracy

  • posiadasz niezbędne do pracy elektronarzędzia

  • masz prawo jazdy i własny samochód

  • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • premię zależną od efektów pracy

  • gwarantujemy stałe zlecenia

  • współpracę z firmą będącej liderem w swojej branży

  • super zespół, serdeczną atmosferę pracy

  • możliwość ciągłego rozwoju i podnoszenie kwalifikacji (udział w szkoleniach branżowych)

  • czynny udział w rozwoju firmy

Studio Prostych Form od 20 lat zajmuje się tworzeniem mebli na zamówienie. Wykonujemy meble i elementy stolarki do wnętrz prywatnych i komercyjnych o wysokim standardzie w Polsce i Europie.

Nasza firma to nie tylko produkt i jakość, ale przede wszystkim ludzie.

Przewiń do profilu firmy

W ogłoszeniu nie jesteśmy w stanie opisać, jak dobrze pracuje się w naszej firmie. Najlepiej przekonaj się osobiście.