Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Montażysta mebli

DUNCAN

2 9004 500 brutto / mies.
  • Wrocław, dolnośląskie

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Firma Duncan istnieje na rynku wrocławskim ponad 30 lat, zajmujemy się sprzedażą mebli biurowych. Projektujemy oraz wyposażamy wnętrza firm prywatnych oraz instytucji publicznych. Prowadzimy również salon znanej światowej marki Boconcept, posiadamy także studio kuchni. Byłoby nam miło gdybyś chciał dołączyć do naszego zespołu. Jeśli tak, czekamy na rozmowę z Tobą.

Opis stanowiska:

  1. Praca w pełnym wymiarze czasu, w godz. 8-16, we Wrocławiu i okolicach.
  2. Dowożenie oraz montaż mebli u klientów.
  3. Obsługa serwisowa klientów.

Wymagania:

  1. prowadzenie samochodu dostawczego ( prawo jazdy kat. B)
  2. komunikatywność i wysoka kultura osobista
  3. samodzielność i odpowiedzialność w działaniu
  4. umiejętność pracy zespołowej
  5. zaangażowanie i dyspozycyjność

Oferujemy:

  1. interesującą pracę w  firmie o długiej tradycji
  2. pracę w dynamicznym, profesjonalnym, młodym zespole
  3. stabilną pracę na podstawie umowy o pracę
  4. możliwość szkolenia i rozwoju
  5. miłą atmosferę w pracy

Ogłoszenie archiwalne